harfuzmani

Üye
 • Content count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

About harfuzmani

 • Rank
  Yeni Üye

Profile Information

 • Ad Soyad hakan aksu
 • Şehir bursa

Recent Profile Visitors

1,154 profile views
 1. Merhabalar Sp4800 fiyat ve durumu hakkında bilgi verirmisiniz
 2. Ürün kullanışlı ve tutarlı ölçüm yapıyor.Ragentlerin kolayca ulaşılır olması ayrıca artısı.
 3. Bu konuda kesinlikle haklısın, terbiye sınırlarını zorlayan birisi.
 4. Bence bırakmasın ama önce okuduğunu anlamayı öğrensin.Mertin yazdığı hangi cümlede kötü bir söz var yada kim kime kötü söz söylemiş. Parası önemli olmamasına rağmen yaygara koparmakta son moda zaten.Niçin önemli olmasın 40 tl az paramı, yanımda çalışan elemanlarımdan bazıları akşama kadar çalışıp o parayı anca kazanıyorlar. Asıl olay şu ki başkasına çuvaldız batırmadan önce kendimize ufakta olsa bir iğne batırmak gerek!
 5. Özür dilerim amacınız akıl almak değilse nedir?
 6. Şayet tutanak tutamayacaklarını ifade ederler ise sizde teslim imzası atmayacağınızı ifade edersiniz olur biter.Bu yüzden gönderici firmayı suçlamanın alemi yok.
 7. Netice itibari ile ocak ayı da sonlanmış bulunmakta.Yedek parçalar geldi mi ?
 8. Burada bir yanlışı düzeltmek gerekir.Yumurtadan çıkan naupliler 24 saat içinde tüketilmesi gerekir.Yumurtadan çıktıktan sonraki geçen zaman dilimi besleyicilik özelliklerini azaltır.(vücutlarında bulunan yağı kendi enerjilerini karşılamak için harcadıklarından)
 9. Bu ürününleri jebao ile kıyaslamak anlamsız.İki üründen de var bende ve birbirinin klasmanında aletler değiller. Ürün arıza yapabilir kul yapısı neticede, asıl sorun şu ki bu ürünün bu ülkede bir distrübütörü var ve yedek parça için aradığınızda size tanıdığınız varsa Amerikadan getirebilirsiniz, aksi halde bilmem kaç ay sonra gelecek deniyor.Distrübütörlük sadece ürün getirip satmayla olmasa gerek!
 10. Balık ithalattan yeni geldiyse malasef bu tarz sorunlar hep oluyor.Yakalanmalarında kullanılan siyanür yüzünden balıklar içten içe çürüyor ve bir süre sonra (5-20gün) ölüyorlar. Hobide yeni iseniz ithalat balıklarına özellikle temkinli yaklaşmanızı öneririm.Karantina sürecine tutulmamış balıkların büyük çoğunluğu, ama esnafta ama hobicide malasef ölüyor. Bu gidişe kimsede dur demiyor, umarım hobiciler bilinçlenip bu ölümlerin önüne bir şekilde geçilir.
 11. Haklısınız Yener ustam.Bu ve bunun gibi birçok marjinal gruplar olayların bizzat içerisinde yer alıp ortalığı kasup kavururken, birilerinin oyuncağı olmamak lazım diyorum. Amacına ulaşmış bir eylemi uzatmanın mantığı nedir?Bunun sizce kime, ne faydası olur? Uyanık olmak lazım diyorum, goygoy peşinde koşmamak lazım diyorum..
 12. http://www.youtube.com/watch?v=5JLIIFmBodQ Uyandıklarını iddia edip herkesi uyanmaya davet edenler izlesin lütfen.
 13. Sinan Bey siz ya mesleğinizi yada hobinizi yanlış seçmişsiniz. Gazetecilik için doğmuşsunuz.İyi ki varsınız forumda, siz olmasanız olaylardan nasıl haberdar olacaktık bilemiyorum. Herşey için teşekkürler...