manisalı

Üye
 • Content count

  179
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Community Reputation

46 Excellent

1 Follower

About manisalı

 • Rank
  Üye

Profile Information

 • Ad Soyad Ali Zafer İksir
 • Şehir Manisa
 • Tank 350 Lt, Reef
 • Cinsiyet Male

Recent Profile Visitors

2,949 profile views
 1. İleri seviye konularda konuyu açsanız daha iyi olurmuş
 2. Teşekkür ederim herkese. Toygar bey labirent brain coral olarak geçiyor. Lps türü. Büyük bir parcaydı kırdım 3-4 parcaya bölüp yerlestirdim farklı bölgeelere Sent from my iPhone using Tapatalk by Manisalı
 3. 1.5 seneden sonra 100.50.50 lik akvaryumu sonunda büyüttüm. Sent from my iPhone using Tapatalk by Manisalı
 4. Bir dönem bende de olmuştu benim tespitim eğer uzun süre akvaryumdayken bir anda canlı brown jelly oluyorsa suda ki tuz ayarı yada ısı ayarında ki ani değişiklik etkili oluyor ben ısı farkından kaynaklı sıkıntı yasadığımı düsünüyorum . 5 kafa torchtan 1 kafa kaldı ama maşallah aylardır bir sıkıntı yok. Kafaları kordom ve iyot banyosu uyguladım. Sent from my iPhone using Tapatalk by Manisalı
 5. Giray bey Reef Brite ürünleri ile ilgili bir çalışmanız var mı . Aydınlatmaya dayalı modelleri çok gelişmiş. Türkiyede satın alabileceğimiz bir firma yok .
 6. Kemalcim hoşgeldin. Yeni kurulumunu sabırsızlıkla bekliyorum.
 7. Bana resimden fungia gibi geldi Sent from my iPhone using Tapatalk by Manisalı
 8. Bayamınız mübarek olsun Sent from my iPhone using Tapatalk by Manisalı
 9. Çok güzel Sent from my iPhone using Tapatalk by Manisalı
 10. Resim Sent from my iPhone using Tapatalk by Manisalı
 11. Harika maşallah.
 12. Arkadaşlar merhaba, instegramda takip ettiğim ve sonrasında kısa araştırdığım ürün ve aydınlatma üzerinde bilgisi olan arkadaş varsa faydalanmak isterim. Görüldüğü haliyle reef brite hybrid marka ve modeliyle satılan bir armatür ve ilgimi çekti. Reef birte a bununla ilgili mail attım. Türkiye de satıcısı var mı bilgi almak istiyorum diye, ancak Türkiye de bayileri olmadığını ancak ürünü Premiumaquatics ten alabileceğimi onların bunu yollayacağını mail yoluyla bana bildirdiler. Şu an alma gibi bir niyetim olmamakla birlikte yeni bir ürün olduğunu düşündüğüm bu armatür ve firmaya ait ürünleri kullanan arkadaşların fikirlerini öğrenmek istiyorum.
 13. Arkadaşlar Merhaba hem kurulumda ki görselliği arttırmak için hemde kayaların kul ile temasını en aza indirmek için büyük kayanın altına küçük kaya koymaktansa kayayı askıya alabilecek bir yöntem bir malzeme var mıdır. Yurt dışı sitelerin biriinde kaya askı aparatı gördüm diye hatırlıyorum ama bulamadım.
 14. Büyüdüler mi kavga eder birbirlerini öldürürler Sent from my iPhone using Tapatalk by Manisalı
 15. Sent from my iPhone using Tapatalk by Manisalı