cyro

Üye
 • Content count

  4,708
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  61

Community Reputation

369 Excellent

About cyro

 • Rank
  Acroporidae
 • Birthday 05/18/1976

Contact Methods

 • Website URL http://www.toha.com.tr/

Profile Information

 • Ad Soyad Selim Alçın
 • Şehir İstanbul
 • Kan Grubu A Rh (-)
 • Tank 130x70x50 Acro
 • Cinsiyet Male
 1. " Onun için burada bütün dünya anladı ki, yeryüzünde her yaratılandan, her silâhtan, her âzimden üstün bir tek güç vardır: Türk Çünkü bu tepelerde ölümü yenip, diriliği kazanan Türk'tür... Yere serdiği dünyanın başına basarak sözünü denizlere geçiren Türk'tür. O emeklerden bize bir yurtla bir yiğit armağan kaldı. Milletin altın talihi gibi sarışın başın, ey Anafartalar kahramanı, bize bu dağlardan doğdun. Türk ülkesinde ne yana baksak gözümüzde ve gönlümüzde sen varsın, Ey Kemal..." Kahraman Irkın büyük zaferi kutlu olsun.
 2. Fotoğraf Yarışması / 2014-17 dönemi en iyi fotoğrafı.

 3. ali yahya üyemizi tebrik ediyoruz. 2014-17 dönemi Fotoğraf Yarışması birincisi olmuştur. Tebrik eder, güzel fotoğraflarının devamını bekleriz. (7/24 çalıştığım yeni projede internete girme fırsatı bulamıyordum, gecikme için özür dilerim).
 4. Mail aktivasyonu yapmadığınız için üyeliğiniz aktif edilmemiş idi, an itibariyle giriş yapabilirsiniz.
 5. oylama başlamıştır..
 6. İstanbul'da ikamet edip iş arayan veya tanıdığı olan var ise ivedi iletişime geçsinler lütfen. ehliyet ve sürüş deneyimi gerekmektedir.
 7. nutrient/besin sorunu var ki yosun var. iyice azaltın yemi ve aydınlatmayı, düzenli su değişimleri yapın, fosfat tutucu ve aktif karbon kullanın ve psniz iyi olsun. ama testlerinizi de edinin. testlerde mevcut yosunlar tükettiğinden çıkmayabilir veya sizi yanıltabilir. bunlar sorunun genel kabul görür çözümü. kayalarınız yüksek fosfat olan başka bir tanktan geldiyse veya sizde uzun süre yüksek fosfat yediyse de uygun ortamı bulduğunda yosuna sebep olabilir. kumunuz eskiyse de değiştirmekte fayda var.
 8. ekstrem ve akvaryum merkezi satıyordu, ekstrem köpekbalığı tankında kullanıyordu da. hala var mı bilmiyorum ama.
 9. hehe süper
 10. bence rahat bırakın ve gözlemleyin.
 11. Ekstrem Akvaryum sponsorluğunda düzenlenecek olan "Fotoğraf Yarışması" 2014-17 dönemi için tema "Balıklar" olarak belirlenmiştir. Gönderilen tüm fotoğraflar 05 Aralık 2014 tarihi itibariyle üyelerimizin oylamasına sunulacaktır. 10 Aralık 2014 tarihinde oylama sona erecektir. En fazla oyu alan fotoğraf ROWA - ROWAphos 250 gr ile ödüllendirilecektir. Yarışmaya kendi çekimleri olmak kaydıyla tüm üyelerimiz katılabilir. Bir üye en fazla 3 fotoğraf ile değerlendirmeye girebilir. Herhangi bir kaynakta daha önce başka bir yarışmaya katılmış fotoğraflar ünvan ve ödül alamazlar. Fotoğraflar doğrudan siteye yüklenmelidir. Fotoğraflar ayrı ayrı isimlendirilmelidirler. (Ankara ve İstanbul içi teslimatı firma adresinde elden yapılacaktır. Diğer gönderimler için kargo kullanılacaktır.) Fotoğraflarınızı bu başlık altına gönderebilirsiniz..
 12. 145.575. Mesaj sahibi

 13. BUGÜN ŞANSLI GÜNÜNÜZ! 145.575. Mesaj
 14. taner_1976 üyemiz forumumuzun 145.575. mesajını yazmıştır. Kendisi de kabul ederse, Zatek Arıtma tarafından Ph 0-14 80 kullanımlık Ölçüm Kağıdı hediyemiz olacaktır. Sponsorumuz en kısa sürede özel mesaj yolu ile irtibata geçeceklerdir. Kendisini tebrik eder, forumumuza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz..
 15. güzel foto. planaria flatworm olarak geçer. resimler dışında hiç görmemiştim. zararsızdır denir ama büyükmüş de, denk gelirseniz çıkartın derim.