Onurs

Üye
 • Content count

  328
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  40

Community Reputation

998 Excellent

About Onurs

 • Rank
  Aktif Üye

Profile Information

 • Ad Soyad Onur
 • Şehir Sabuncuoğlu
 • Cinsiyet Not Telling

Recent Profile Visitors

1,773 profile views
 1. bu sistemde ph orp gibi özelliklerde var sanırım onlar için ayrıca modül mu alınıyor yoksa arduino ya bağlanan bnc çıkışları ve yazılım ile mi yapiliyor
 2. Çok güzel olmuş elinize sağlık. Webcontroller özelliği de vardı sanırım ferduino da. O özellikten memnunmusunuz.
 3. Serkan bey boron ve toplam organik testinde yapsanız tam dsr metodunu gibi olacak .özellikle strontium testini sürekli yapmak zor olmuyormu ben 2 senede 1 kere zoraki yaptım. Bu kadar ince testyapmayın bence bağlayın rutin şu değişimine rahat edin.
 4. Buhar camı Nem alma cihazı Yada timer ile sık sık devreye giren havalandırma fanı Aynı sorun bendede var sıkıntılı bir durum
 5. Acropor er eklemeyin bir süre. Yosunlar geçene kadar .yazilanlar ve resimlerden çıkarttığım nitratın izde yüksek üstüne amino asit eklenince organik atık fazlası yosuna sebebiyet veriyor
 6. Sistemin başarılı olabilmesi için gereken en önemli parçasını almamışsıniz. Bakteri ve bakteri besini ile nutrientler in kökünü kazımadan çok anlamlı olmaz bu sistem.
 7. Ölü special Grade çok iyi olmuş bence tanecik boyutu olarak en ideal kum .
 8. Abi niyeti bozdun sanırım:)
 9. Güzel haberler bunlar. Umarım yakında bizdede polonyadaki gibi güzel AF tankları görürüz. 2000 gr olan bakteri besini dozaj pompası ile girilebiliyor mu ?
 10. Yurtdisina giden birini ariyordum .Yazıyı görünce hemen gidip uzun süredir takip ettiğim ürünleri aldım. Çok başarılı ürünler yapan bir firma Türkiye ye gelmesi sevindirici teşekkür ederiz ama kz gibi olmasin lütfen bakteri ile işletilen sistemlerin şakası olmuyor.
 11. Şuanda ki fiyatı nedir
 12. EcoTech Marine - VorTech MP40w QD Pump ne zaman stoklara girecek ? stoklara girdiğinde fiyatları şuandakinden farklı olacakmı ?(doviz kur degisimi olmadigi taktirde)
 13. Sahsi fikrim Cansız kumda seçenekler tatmin edici değil piyasada ciddi eksik olduğunu düşünüyorum. daszz marka kumlar bu açığı karsilamiyor
 14. Ben kendi kurulumunda çok ihtiyaç duymuştum bu tarz bir kuma zeovit sistemi olarak kurduğum için canlı seçeneğini kullanamamistim. Bir onceki kurulumumda kullanmistim ve cok memnundum Renk ve tane boyutu olarak bence en ideal kum special Grade.
 15. Bu ürünün canlı olmayan versiyonunu getirmeyi dusunuyormusunuz ?