Burak

Üye
 • İçerik sayısı

  48
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  8

Topluluk Puanı

6 Neutral

Burak Hakkında

 • Derece
  Yeni Üye

Profile Information

 • Ad Soyad Burak
 • Şehir Istanbul
 1. peppermint ler aiptaisa yiyorsa talibim

 2. Bu ürün de oldukça eski gözüküyordu zaten, hemen iade ettim
 3. Firmayla göüştüm, geri gönderebileceğimi söylediler. Bakalım problemsiz iade olabilecek mi?
 4. internetten bir firmadan orjinal cuvalinda reef crystals 25 kg tuz aldim. Açtığımda hafif nemli olduğunu ve mavimsi bir rengi olduğunu gördüm. Bozuk olabilir mi
 5. Yurtdışında bayağı güzel sonuçlar alınan bir teknik.. Biz de kimse kullanmıyor mu? Çok şaşırdım.
 6. Yabancı forumlardan Zeovit hakkında bilgi toplamaya çalışıyorum. Gerçekten canlıların mükemmel renklere kavuştuklarını gösteriyorlar fotograflarla. Reaktörü kullanmak biraz zahmetli galiba (günde bir kaç kez elle karıştırmak gerekiyor) ama otomatik bu hareketi yapan çözümler de mevcut artık. Burada bu sistemi kuran arkadaşların tecrübelerini merak ediyorum.
 7. Rica ederim, Okuyabildigim kadariyla cok onemli seyler yazmiyor, tipik alman kapagini saklayin gibi anormal direktifler. Destile su ile elektrod uclarini temizlemenizi soyluyor.
 8. Kisa sureli olcum arasinda muhafaza sivisi icerisinde elektrot saklanabilir. 3mkcl Uzun sureli olcum arasinda ise elektrotun kapagi muhafaza sivisi ile doldurulup, elektrot ucuna takilmalidir Ne cihazi oldugunu bilmiyorum ama umarim yardimci olmusumdur
 9. Cenk gecmis olsun. Aynı şey benim başıma da geldi. PS ve newjet icin anlastık ve parasını hemen gönderdim. Ps si devasal bir kutunun içine resmen atmış ps govdesi motoru bir birine çarpa çarpa gelmiş. Şansım varmış ki kırılmamış. Ama tam tamamına 63 tl kargo parasi ödedim. Newjeti ise ne gönderiyor ne de parasını iade ediyor. Mesajlarıma da cevap vermiyor. Az kalsın elindeki vertex illumina icin 3000 tl veriyordum, ucuz kurtulmuşum. Biz belki zarara uğradık ama onun (Tunc Kocatürk) bu forumlarda hicbirşey satamaması için elimden gelen herşeyi yapacagım. Her ilanını takip edeceğim, arkadaşları uyaracağım. Bu arada demek sana kayaları sattıktan sonra da bana da 500 tl ye vermeyi teklif etti, ondan beklemiş sana gönderirken? Tahmin edin artık nasıl bir insan. Bu tip insanları bu forumdan beraberce uzak tutmamız lazım.