Snoopy

Üye
 • Content count

  518
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Community Reputation

56 Excellent

About Snoopy

 • Rank
  Eski Üye

Profile Information

 • Ad Soyad Onur BAHAR
 • Şehir İstanbul
 1. Azmicim , Herzaman insanlara bu tarz yaklaşanlar biyerlerden 3 5 kuruş faydalananlar ve iftiracılar hep varolacak. Bu ülke de Atatürk e ATA'mıza bile 2 ayyaş dediler. Bundan 6 7 sene öncesini bilmez çoğu hobici neler yaşandı neler oldu bu hobide. Seni bilen biliyor Nasıl bir hobici olduğunu neler yaptığını. Gerçekler illa ki Birgün gün yüzüne çıkar boşver dostum.
 2. Hayırlı işleriniz olsun
 3. Hayırlı uğurlu olsun Osman abi ... Sent from my iPhone using Tapatalk
 4. Evet burası çok önemli armatür gerçekten ağır yani malzeme kalitesi ve işçilik mükemmel. Ati gibi teneke değil 3 -5 kilo biryeri yamulacak diye korkmuyorsunuz. Söylediğimin yanlış anlaşılmasını istemem bugüne kadar en az 8-9 çeşit armatür kullanmışımdır bu armatürde de bir sorun yaşarsam direk yazarım. Ama giesemann lar gerçekten hem malzeme kalitesi olarak hem işçilik olara mükemmeller. Ucuz satılıyor diye malzemeden çalışmışlardır giesemann kalitesi yoktur diye düşünmüştüm ama işte yanılmışım hakkını fazlasıyla vermişler. Böyle bir armatürü getirdiği için ( hem ucuz hem lambalar dahil hem de giesemann ) azmiye teşekkürler.
 5. Buradaki martı arkadaş veriyor cevabı Ahmet bey http://www.youtube.com/watch?v=nYrsRnc4wP4
 6. Ozaman diyecek pek bişey kalmıyor. Skimmer ı sump dışına alıp başka bir yerde çalıştırmayı denediniz mi ? uğultuyu kafa moturu veya sumpdaki vibrasyon yapıyor olabilir mi?
 7. Merhaba cihazı sıfır mı aldınız ikinci el mi? eğer ikinci el aldıysanız uzun zamandır kullanılmıyorsa biraz uğultu yapabilir 1 2 haftaya düzelmesi lazım.
 8. Makro

  Macro çekimlerde çok kullanılıyor. Çektiğiniz alanı halka şeklinde flash edip çok etkili fotolar çekebiliyorsunuz.
 9. Kh ınız kontrol edin Güray bey.
 10. eğer renkleri beyaz şeffaf arası canlılarsa ve çok hızlı hareket ediyorlarsa büyük bir ihtimal pod dur. bi zararları yoktur hatta faydalıdırlar mandarin scooter tarzı canlılarınız varsa afiyetle tüketirler
 11. uzak durmayın , kaçın kaçınnnn. bubble magus lara bakın fiyat performans olarak iyi cihazlardır forumdada ikinci elleri mevcut.
 12. Hayır arada bitane aquasicence var
 13. Bende 250i nin yakında bir performans videosunu koymayı düşünüyorum ayrıntılı olarak. Gerçekten güzel skimmer yapımşlar bu sefer. Bu arada ömer bey hava susturucusunun içindeki hava çekiş oranını gösteren ufak ok şeklindeki parçayı kaybettim. Elinizde bu parçadan varmıdır acaba.
 14. tweezers shrimp