Kemal Örgücüler

Firma Yetkilisi
 • İçerik sayısı

  50
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  2

Topluluk Puanı

12 Good

1 Takipçi

Kemal Örgücüler Hakkında

 • Derece
  Üye
 • Doğum Günü 05-08-1979

Contact Methods

 • MSN kemal.orguculer@gmail.com

Profile Information

 • Ad Soyad KEMAL ÖRGÜCÜCÜLER
 • Şehir İZMİR - Karşıyaka
 • Cinsiyet Not Telling
 1. Kullanma Kılavuzu http://qsmartonline....pdf/QES-200.pdf ürünün app ları çok işlevsel , bir çok kamerayı tek telefondan kontrol edebilir, izleyebilirsiniz. Üstelik kameraları birbirine kablo ile bağlamak zorunda değilsiniz. iki ve ya daha çok farklı akvaryum için tek proğram yeterli. Ya da diğer taraftan iki ve ya daha fazla kişi aynı kamerayı kontrol edebilir. Kurulum için cihazın yanında olmanıza gerek yok, isterseniz arkadaşlarınıza cihazın eye-id sini vererek direk programdan izlemesini sağlayabilrsiniz. Şu anda Öyle tahmin ediyoruz ki Dünya çapında ilk ithalat yapan ülkelerin başındayız, Yurt dışı ile görüşmelerimizde ürüne çok güvendiklerini ve 2-3 senedir son protatif üzerinde çalıştıklarını bize ilettiler, problemsiz bir ürün ortaya çıktığını vurguluyorlar. Gerçekten de şu anda kullanmaya başlayan arkadaşlardan ve kendi tankımızda cihaz gayet stabil bir şekilde görevini yapıyor. Bu arada özellikle Nano tanklar için micro su tamamlamalar da stoklarımıza girdi, biraz bu ürünün gölgesinde kaldı tanıtımını yapamadık ama o da yurt dışında şu anda 125 dolara satılırken biz Türkiye de bu ürünü 110 dolarlara kadar çektik satışını, yaklaşık olarak 320 TL gibi bir satış rakamı belirledik. Türkiye de artık son kullanıcı beğendiği ürünlerin tümüne ulaşabilir pozisyonda, yurt dışı ile aynı fiyata ve ya daha aşağıya ürünleri tedarik edebilir hale geldi bu durumu da zaten hobiciler olarak farkında olduğunuzu düşünüyoruz. İlginize teşekkür ederiz, Bu arada Hanna Test Cihazları konusunda ilginizden gayet memnunuz her ay ithalat yapar pozisyona geldik. Stoklarda tükenen ürünlerin tümü pazartesi günü stoklarda, maddi olarak çok yorulsak da ürünün karı çok az olsa da yılmadan getirmeye devam etmeye çalışıyoruz.
 2. QEye & QShooter Combo.. Kurulum ve tanıtım videosu..
 3. QEye & QShooter Combo.. Kurulum ve tanıtım videosu..
 4. Teşekkürler .
 5. Merhaba ; Program sınırsız sayıda kamerayı destekler kablo ile birbirine bağlamak zorunda değilsiniz, her bir kamerayı bir çk telefon ve tabletten kullanabilirsiniz..
 6. Merhaba ; Ürün yemleme ve kamera ile birlikte tek paket..
 7. Teşekkür ederim Egemen Bey.
 8. Teşekkür ederim.. Çok sağolun.
 9. Çok teşekkür ederim Azmi bey.. Ürünler çok kullanışlı ..Tatilciler yaşadı )
 10. Arkdaşlar; Q Eye & Q Shooter Combo - Stoklarımızdadır... Bu ürünle neler yapabiliriz? Ürün samsung , iphone marka telefon ve tabletlerde WİFİ ile çok rahat bir şekilde kurulum yapılabilinir. yaklaşık 1 dk . Üründe uzaktan izleme ve uzaktan yemleme yapılmaktadır.( Şehir dışında online ).Yemleme saatlerini istediğiniz aralıkta belirleyebilir ,dilerseniz kendiniz dışardan yem tuşuna basarak yemleyebilirsiniz. Yem makinasın'da yem bittiğinde telofonunuza alarm olarak bildirim gelir. Kamera 120 º açıyla dönebilmektedir. Hd yayın ve hd kayıt yapıp foto çekip mail yoluyla da gönderebilir canlı da izleyebilirsiniz.. Bunları yaparken siz şehir dışında olsanız bile sabit IP gerektirmez ..( Dikkat ...sabit ıp ihtiyacı yoktur) Ürün combo fiyatı ( kamera ve yemleme ) 1200 tl Kemal Örgücüler 0546 212 01 99
 11. Tunze 6105 - 600 TL Tunze 7092 - 150 TL (Gece Sensörü Vardır.) Ürünlerin sıfırdan farkı yoktur. Çok Temiz Ürünlerdir. Resimler Temsilidir.
 12. Yaklaşık şubat ayı ortası ...
 13. İlginiz için teşekkür ederim Onur bey.. Bu ay sonu veya subat ortası gibi anca..
 14. Arkadaşlar daha önce Türkiyeye getirmiş olduğumuz otomatik su tamamlama ürünlerine ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederiz..Disbiritörü olduğumuz firmanın yeni çıkarmış olduğu ürünler önümüzdeki aylarda stoklarımızda olucaktır.. Yakın zamanda burdan fiyatları paylaşacağım..Ön sipariş vermek isteyenler için ayrıca indirimli verilecektir. Şimdi tanıtacağım ürün bir önceki ürünün mikro boyutundaki üründür.. Ürünü biraz daha küçültüp daha ufak tankların da aktif olarak kullanılmasını sağlamışlardır.. Ürün bir önceki model özellikleri ile aynıdır..Aşağdaki video linklerini izlemenizi tavsiye ederim.. Şimdiden teşekkürler. Kemal Örgücüler 0546 212 01 99 https://youtu.be/Oon7rKp3DDw https://youtu.be/24btsP717SA https://youtu.be/-GAZGKEI9CY
 15. Merhaba ; Ürünün satış fiyatı 100 tl olarak belirlenmiştir.. Oldukça kullanışlı bir ürün olucaktır..Tanıtım amacıyla veya ön sipariş vermek isteyenler için daha uygun fiyata verilecektir.