Bektas

New Era Kurucularından Peter Kersh'in Ekstrem Akvaryum Ziyareti

11 posts in this topic

Merhabalar;

Türkiye distribütörlüğünü yapmış olduğumuz New Era nın kurucularından Peter Kersh 'i misafir ettik.

Yemlerle baslayıp balıklar ve deniz akvaryumculuğu üzerine bolca sohbet ettik.

Ayrıca içtenliğiyle,cana yakınlığıyla ve vermiş olduğu önemli bilgilerden dolayı burdan tesekkurlerimizi iletiriz.

Gün içinden bir kaç fotoğraf.

Saygılarımızla.

Ekstrem Akvaryum

post-2581-0-38889100-1369244260_thumb.jp

post-2581-0-28813200-1369244264_thumb.jp

2 people like this

Çok güzel.

Bir dahaki benzer aktiviteye katılmak isterim.

Selamlar.

Guzel gelismeler. Istanbula'da gelseydi keske.

New Era'nin gecmisi nedir nereden cikmis?

Bu kareleri görmek beni çok mutlu etti.İnşallah diğer firmalarıda görürüz.Bir dahaki sefere haberli olursa en azından müşterilerin sorularına direkt cevap verebilir belki?

Tebrikler

New era hakkında bilgi verebilir misiniz

Piyasadaki yemler ve temel farkları nelerdir

Selamlar

bir zamanlar Efe bey Sfiligoi'nin sahibini getirmişti o günden beri yabancı bir firma temsilcisinin Türkiye pazarı için geldiğini ilk kez duydum. Gerçekten çok güzel bir gelişme. New era özellikle balık üretme çiftlikleri ve büyük şehir akvaryumlarına yem üreten bir firma, daha önce de yazdığım gibi özellikle pul yemlerini mutlaka deneyin. Eminim balık beslenmesi ile ilgili çok önemli bilgiler vermiştir. Bu bilgileri paylaşırsanız çok seviniriz.

Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle yorumlarınız için teşekkürler. New Era firması, yaklaşık 7 sene önce balık yemleri piyasasına yeni bir boyut kazandırmak için İngiltere'de kurulmuştur.Firma, bünyesinde bu sektörde tanınmış, sektöre uzun yıllardır hizmet veren birçok mühendis, bilimadamı ve ilgili kişilerden oluşan bir ekibe sahip olup dünya üzerinde 30 farklı ülkede yaklaşık 100 adet halka açık akvaryumla işbirliği yapmaktadır.

New Era yemleri, sindirimi kolay, besin değerleri yüksek,su kalitesini bozmayan, dayanıklılık veren ve balıkların tüm ihtiyaçlarını karşılayan eşsiz besin öğeleridir. En önemli özelliklerinden biri ise , insanlar için yüksek derecede antioksidan özelliği olan astaksantin maddesini içermesidir.Bunun sayesinde New Era yemleri balıklara direnç ve canlı renkler kazandırır.

Yemlerin Üretim sürecinde kullanılan; tüm balık, kalamar, krill, midye, karides, yosun, minareller ve vitaminler insan tüketimi kalitesinde olup kesinlikle parçalardan ve atıklardan oluşmamaktadır. Kullanılan tüm içerikler bütün halinde alınarak sadece New Era yemlerinin üretimi için hazırlanmaktadır. Düşük sıcaklık, düşük basınç ve yavaş hızda üretim yemlerin besin değerlerini korumasında önemli rol oynamaktadır.

Yeme zor alışan ve kuru yem yeme alışkanlığı olmayan aslan balığı, garden eel, vatozlar ve köpek balığı gibi türlerin bile New Era yemlerine alıştığı görülmüştür.

Geri kalan tüm detaylar için http://www.new-era-aquaculture.com/ adresini ziyaret edebilir, Ankara ve İstanbul showroomlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Ekstrem Akvaryum

Bektaş Bey sizin gibi ilgili değişime açık sektör temsilcilerini gördükçe dahada heyecanlanıyorum.Bu işe gönül verdiğiniz çok belli.Allah yolunuzu açık etsin.

bir zamanlar Efe bey Sfiligoi'nin sahibini getirmişti o günden beri yabancı bir firma temsilcisinin Türkiye pazarı için geldiğini ilk kez duydum. Gerçekten çok güzel bir gelişme. New era özellikle balık üretme çiftlikleri ve büyük şehir akvaryumlarına yem üreten bir firma, daha önce de yazdığım gibi özellikle pul yemlerini mutlaka deneyin. Eminim balık beslenmesi ile ilgili çok önemli bilgiler vermiştir. Bu bilgileri paylaşırsanız çok seviniriz.

Hemen hemen her yıl muhakkak 5 dev firma sahibi Türkiye paZarini ziyaret eder.

Gecen yıl teco nun sahibi gelmişti.

Tetra nin genel müdürü gelecek. Geliyorlar yani Türkiye ye, gerçi Avrupa ülkelerine bakıldığı vakit biz pazardan sayilmiyoruz onlar için ama genede ziyaret ediyorlar.

Peter ile tanisma fırsatını buldum, çok bilgili ve hayvan sever bir kişiliği var. Ayağına saglık azmi dostum ve peter:)