captein

Vay Yavrum Vay ....

27 posts in this topic

her gun aksam eve gelirken giristeki bankoya ugrar faturaları kontrol ederim. faturaların isimlerine bakmam. cunku elektrik oldumu en yuksek fatura bana geliyor. direkt olarak meblaglara bakar en yuksegini alırım. faturaları kontrol ediyordum bi meblagı gordum alıcam ama okuyamıyorum. dedim oglum battın akvaryum elden gitti dedim . isme baktım neyseki ben degilmisim. ohh dedim benimkini esim almıs. eve girdim hanıma, fatura ne kadar geldi dedim . neyseki bize gore normal meblag gelmiş. hanım bana, sendemi gordun dedi faturayı :) evet dedim. hanım dediki; bu sana gelseydi orde akvaryumu kırardım. neyseki benim degildi bu seferde yırttık ama uyku uyuyamaz olduk bu faturalardan .

bu arada üst komsu nukleer santralmi calıstırıyor anlamadım ama :) insallah adama önce ode sonra sikayet et demezler.... :)

eski parayla 1 trilyon küsür..... vay yavrum vayyyy

post-1446-0-84186800-1387049221_thumb.jp

Metin bey üst komşu kiracımı?

Bu kadar yüksek fatura olması bana imkansız gibi geldi heralde bir yanlışlık var.

Metin bey üst komşu kiracımı?

Bu kadar yüksek fatura olması bana imkansız gibi geldi heralde bir yanlışlık var.

daha bu ay tasındılar yeni evliler kiracılar . buyuk ihtimalle yanlıslık var egerki nukleer santral kurmadılarsa :)

Günlük tüketim 42.858,55 =) TRT payı süper 14.981,72

Aylık 1 milyon fatura Alamsaş ( alarko) Ağır Makina Sanayii Fabrikası vardı tuzlada, orda görmüştüm zamanında =)

Tesisat numarası varsa internet şubesinden öder gibi gerçekden 1 milyonliramı bakmak lazım. Cidden merak ettim doğrumu yoksa virgül hatası falanmı var =)))))

nükleer santral espirisine çok güldüm :D akım kapasitörüde kurmus olabilirler :D(ne işe yaradığını bilmedigim geleceğe dönüş filminde var olan bi cihaz)

nükleer santral espirisine çok güldüm :D akım kapasitörüde kurmus olabilirler :D(ne işe yaradığını bilmedigim geleceğe dönüş filminde var olan bi cihaz)

O çok yakmaz. Kola,muz kabuğu,milkshake falan atıp yola devam ediyolardı =)

1 person likes this

Bu nedir ya ? Allah yardımcıları olsun baya uğraşacaklar gibi

Allah sabır versin.İlk faturalarına bakarsak yeni çiftimizin cicim ayı bitmiş.

1 person likes this

yeni evlilerin cok ugrasacaklarını zannetmiyorum ama yinede evsahibi biraz ugrasır gibime geliyor. boyle devlet kurumları inat olurlar zorluk cıkarırlar. ama benim anlamadıgım bunu yazan memur hicmi bakmıyor bi aksilik varmı diye gormuyormu bu faturayı ben onu anlamıyorum baksa hatalı oldugunu goreck ve ne bilim saat arızalı diye bi not tutacak ve olay duzelecek . ama boyle isler dahada uzuyor ve surunduruyolar.

Günlük tüketim 42.858,55 =) TRT payı süper 14.981,72

trt denen kurum 7-8 kanal ile birden siyasi parti kanalı olarak kullanılıyor. Mealen türkiyedeki herkes akp propogandasına katkı payı ödüyor.

3 people like this

okuyan mal hatalı giriş yapmıştır. bi kerede bana 25.000 gelmişti böyle öde bakarız dediler faturayı müdürün ağzına sokacaktım halletiler hemen.

okuyan mal hatalı giriş yapmıştır. bi kerede bana 25.000 gelmişti böyle öde bakarız dediler faturayı müdürün ağzına sokacaktım halletiler hemen.

bu işleri taşeron firmalara veriyorlar.. sonuçlar malümunuz.

birde yeni evliler miş Allah yardımcıları olsn güzel Türkiye ' m de bu şekilde ellerine düştüysen geceleri uyuyamaz olursun...

1 person likes this

Ben elektrik mühendisi olarak , bu rakama 1 tane çanakkalede rüzgar türbini dikerim :) 42 sene hem satar hem ısınır :D

O çok yakmaz. Kola,muz kabuğu,milkshake falan atıp yola devam ediyolardı =)

:D:D:D az yakanı ikinci versiyonuydu utkan abi :D ilk versiyonu cok masraflıydı :D

Damat faturayı görünce iş göremez raporu almıştır :D

Hap mapta fayda etmez artık :D

1 person likes this

İlk okul terk insanlar sayaç okursa böle olur... bana da 13 milyar gelmişti eleman sayaçta herhangi bir rakamı atlıyor veya sondaki 0 eksik yazıyor fatura doğal olarak katlanıyor