es2ci

Bir Umuttur Yaşamak ... 140*70*55

96 posts in this topic

Uzun zamandan beri tanıtımını yapmak istedigim tankım nasip bugüne imiş

Tank :Yener Yılmaz yapimi

Kum : 2 Kova coralx whaitx

Kaya : 2 Kutu caripsea+ plate rock reef

Ps: BM Curve 9

Geri dönüş : Nev Jet 4500

Dalga motorları :VortTech MP40w 2 adet

Isıtıcı : Eheim 300 wat

Reactor : Coralx All in One

Katkılar : coralx XL coralx milk

Tankın şu anki videosu

4 people like this

Çok güzel

Sent from my iPhone using Tapatalk by Manisalı

Cok Teşekkürler hakkı bey bayram tatilinde nasipse erdekte olucagım kısa bir süreligine gerci yazlık orada ama cok sık gelemiyorum ...

Teşekkürler Ali zafer iksir . Aslen izmirliyim ama malesef istanbulda yaşıyorum birgün nasip olursa izmirime geri dönecegim...

Teşükkürler ozan bey daha güzeleri sizlerdede olsun inşallah...

Bu arada sistemde kurulu bir neptun systems -apex system de var şu anda cok aktif kulanamasamda ilerliyen dönemde daha aktif kulanacagım sanırım...

Cok Teşekkürler hakkı bey bayram tatilinde nasipse erdekte olucagım kısa bir süreligine gerci yazlık orada ama cok sık gelemiyorum ...

Geldiğiniz de müsait olur da seslenirseniz misafirim olursunuz,hem birer çay içer tanışmış oluruz...:)

Timur akvaryumun gayet güzel, beğendim daha iyi olcağını düşünüyorum, Bu arada konu başlığı bir tanıdığımı hatırlattı,,!

Muhakkak msj atarım hakkı bey inşallah musait olurum ve sizde musait olursunuz umarım.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yener abi akvaryum güzel biliyorum her gelende begeniyor zaten. Bende ya adresi veriyorum yada direk tlf açıp siparis veriyorum. Bilmiyorum kaçıncı sipariş oldu kaç arkadaşımız akvaryumuyla mutlu... Başlık alıntı sevdiğim bir cümle gerçektende muhakkak sende taniyorsundur söyleyen abiyi...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sağolasın mutlu mennun müşteri her zaman yeni müşteri demektir yalniz hepsi olmasada büyük bir çoğunluğunu arkadaş olarak görüyoruz, evet tanıyorum yakında bir iftara gideceğiz bahsederim senin tanktan,,,,

1 person likes this

Olmamış bu. Apex'i de geri verin çok lüzumsuz. Elle tutulur yani akvaryumu Yener Bey'in yapmış olması. Gerisi tırt.

Evet haklısınız toygar bey apex ten hic memnun degilim muhtemelen iade edecegim sebepleride cok bariz belli . İlk olarak ikinci el bir apex teslim etmeleri ikinci sebepte 10 gün kulandıgım alletin ekranının göstermemesinden kaynaklanan bire bir degişim yerine tamir görüp geri hala gelmedi ama o şekilde geri gelirse ürünü teslim eder paramı alırım . . .

Timur bey merhaba.

Şunu belirtmek isterimki size (toygar beye) ilk verilen cihaz 2 el değil sadece ambalajı açık üründe , ki zaten bu hatamızı özür dileyerek hemen değiştirip size sıfır ve jelatini açılmamış ürün verdik sonrasında sizinde belirttiğiniz üzere cihazı 10 gün kullandıktan sonra ekranı arızalandı. Siz bizimle irtibata geçmeden apex ile irtibata geçtiniz ve ürünün değiştirilmesi gerektiği söylenmiş fakat elimizde ekran olmadı için ürünü california ya aynı gün yolladık neptune ekran üzerinde yaptığı incelemede değişime gerek olmadığını tamir edilip yollanacağını belirtti. (Neden değişim olmadığını neptune firmasından öğrenebilirsiniz) şunu belirtmek isterimki aldığınız ürün açılmış ve bir süre kullanılmış olduğu için iade veya değişim olamayacağını üzülerek belirtmek isterim örnek vermek gerekirse samsung & ıphone telefon alıyoruz ve daha 2 gün dahi bozulsa cihazı iade edemessiniz. Neptunun neden değişim değilde tamir ettiğini neptun'e bizde sorduk gelen cevabı en kısa zamanda sizinle paylaşacağız. bu durum tabikide bizide üzmektedir fakat elimizden geldiğini yaptığımıza emin olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için benim ile irtibata geçebilirsiniz.

Saygılar

Mert tez

1 person likes this

Yeni Bir Video . Cekmeyi ögrenirsem videolar güzel olucak :)

1 person likes this

Yeni Bir Video . Cekmeyi ögrenirsem videolar güzel olucak :)

Maşallah canlılar çok keyifli.

Çekimde bence gayet iyi.

Maşallah canlılar çok keyifli.

Çekimde bence gayet iyi.

Cok teşekkür ederim .

Bir kac begendigim canlınız var ama bayram tatilini uzun tutacagım icin birşey olsun istemem nasipse bayramdan sonra artık bir kac güzel canlı daha eklerim.

Cok teşekkür ederim .

Bir kac begendigim canlınız var ama bayram tatilini uzun tutacagım icin birşey olsun istemem nasipse bayramdan sonra artık bir kac güzel canlı daha eklerim.

Tabiki bayramdan sonra yardımcı oluruz Timur bey

f029fecfa5037cadcd54d1a59d42c443.jpg5ae960d3d981c27c7ef6246cb7bcc8de.jpg80c13f406f7bff21203cad43e8c69446.jpgd76156c83f153c76d4742c57d34109af.jpgb435fdabac5459aedb2672ba404ac5e0.jpg74e17073bb6c63e371c0e6e77d4cd133.jpg1dfd33b4524d0730dd1f7bf70759d6b9.jpg6b5195de2001f3237a624286a4e86a89.jpg

Tatil Dönüşü bir Güncelleme yapayım dedim toygar nironada çok çok teşekkür ederim . Bir kac mercanda renk kaybı var sebebini tam olarak çözemedim ama muhtemelen 0 nitrat ve 0 fosfatan kaynaklanıyor . Eleştirilerinizi ve önerilerinizi bekliyorum...

Sent from my iPhone using Tapatalk

3 people like this

Hiç öneri yok sanırım . Size göre akvaryum cokmu iyi yoksa kayda değer bişeymi yokta eleştirmiyorsunuz merak ettim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kayda değer bir şeyler yok, renkler de solmuş. Zaten ben demiştim tırt bu akvaryum diye. İsterseniz size bir kaç Buble Alg, Cyano yada Apatasia kayası ayarlayabiliriz. Yada elimde harika bir Damsel çetesi var onları verebilirim.

1 person likes this