Fbarlas

Barreef

Bu konuda 94 ileti var

Sert (acro) ağırlıklı, güzel ama bazı sorunları olan bir tank.Örneğin genel fotoğraftan da anlaşılacağı gibi renklenmede biraz sorun var, acrolar tam rengini alamamış, ayrıca yan ve arka camlarda da yosun oluşumu devam ediyor.

Bir başka forumda bu tankı bozacacağınızı yerine yeni daha güzel bri tank kuracağınızı okudum, doğru mu acaba?

Tekrardan tebrik ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Renk sıkıntı değil. Mercanlar sağlıklı oldukça düzeltilir. Tank belli bir süreçten geçti. Küçükleri saymıyorum 6 adet tang mevcut. Besin seviyeleri indirgendikçe renkler ve arka cam problemi halloluyor. Nutrident kontrol altına alındı ve renkler tekrar geri geliyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

fatih bey tankınız hakkında biraz daha bilgi paylaşmanız mümkün mü acaba ekipman katkı veya izlediğiniz herhangi bi yöntem varsa

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu konu altında konu ile alakalı olmayan mesajlar möderatör arkadaşlarımız tarafından silinmiştir,

Bizim dışımızda gelişen anlık olaylar neticesinde serinkanlı olup anlamadan dinlemeden çıkışlar yapmamak gerekir, her kese herzaman belirttiğim gibi herkesi sevmek zorunda her yapılanı beğenmek zorunda değiliz amma düşmanlık etmek zorundada değiliz,

Moderatör arkadaşlarımız genel konularda bu tür konularla alakalı başlık açacaklar düşüncelerinizi oraya yazmalısınız

İmalatını benim yaptığım ve takip ettiğim için söylüyorum tank dünya standartlarında bir tanktır, goygoycu mesajlar yerıne böyle bilgi birikimle yapılan tank hakkında neden? nasıl? soruları sorulmalı arkadaşımızın tecrubesinden faydalınmalı,

Bu ve bunun gibi baylaşımları görmek nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız; sataşma vesair konulara girmeden işin özünü öğretecek sorular sorulmalı,

Fatih bey sağolsun bi lafımızla tankını burada paylaşıyor, böylece gereksiz abartılı yaklaşımlar Fatih beyi ve diğer tankını yayınlamasını isteyeceğimiz arkadaşları olumsuz yönde etkileyecektir,

5 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fatih bey kalsiyum reaktörü ve diğer katkı vb olarak ne kullanıyorsunuz?

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Silinen yazıları okuyamadım fakat canlıların renkleriyle alakalı - yorum gördüm ve asılsız olduğuna cani gönülden inanıyorum. Canlıların rengini bir kenera bırakın sadece polyp'lerindeki renkler yeter. Adam yapmış daha ne olsun. Tebrik ederim birbütün olarak 10 numara 10 ⭐️.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tank on numara görünüyor Fatih abi acro tanklarına baktıkça içimdeki istek daha çok Artıyor... Tek sıkıntım elektrık kesıntılerı :) Maşallah

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşın konusunu işgal etmek istemiyorum, bu mesajı yazıp çıkacağım. Benim mesajım amacını aşmıştır. Üzerine alınan arkadaşlardan özür dilerim. Bu mesajı fırsat bilip içlerindeki kini ortaya dökenleri de Allaha havale ediyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Silinen yazıları okuyamadım fakat canlıların renkleriyle alakalı - yorum gördüm ve asılsız olduğuna cani gönülden inanıyorum. Canlıların rengini bir kenera bırakın sadece polyp'lerindeki renkler yeter. Adam yapmış daha ne olsun. Tebrik ederim birbütün olarak 10 numara 10 ⭐️.

Asında Eşref Bey, Fatih Bey'in akvaryumdaki renkler doğadaki ile hemen hemen aynı ve çok güzel. Yalnız KZ akvaryumlarında mercanlar aç bırakılarak ve katkı girilerek olması gerekenden daha renkli durur. Bir nevi yapay renk bana göre. Fatih Bey'in akvaryumu bence çok doğal ve olması gerektiği gibi. Belki renksiz denirken bir KZ akvaryumuna göre renksiz denmek istenmiştir.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yok katılmadım, gerek yok... ben ödülümü canlılarımı mutlu gördükçe alıyorum. Başımıza zamanla gelen işler yüzünden tank biraz geride şuan. %100 seviyede görmüyorum.

3 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.