NikeI

Tamir Günü

Bu konuda 58 ileti var

Arkadaşlar bu cumartesi. Atelyede 2. tamir gününü düzenliyoruz. Çaylar şirketten. kestane yapmak isteyen yanında getirsin.

Görüşmek üzere

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evimizde kendi imkanlarımızla tamir edemediğimiz. (alet edevat yetersizliğinden dolayı) getirip orada Yener Beyin aletleri kullanarak tamir ediyoruz. Pleksi eğmek için ısıtıcılar , testereler vs.

Eğer yedek parça veya tamir malzemesi almanız gerekiyorsa diyelim balık kapanınız var bir parçası kırıldı. kırılan parçayı değiştirmeniz veya yenisini yapmak gerekiyor. pleksiyi maliyeti üzerinden Yener beyden veya başka bir yerden alıp geliyorsunuz. pleksiyi kesmek için cnc veya testeresini kullana biliyorsunuz.

başka bir örnek gerekirse bir malzemeniz ısıdan veya başka birşeyden dolayı yamuldu. Isıtıcı ile malzemeyi eritip istediğiniz şekle tekrar getire bilirsiniz

Veya hiç bir şey ihtiyacınız yok. Bizimle tanışmak için yine gele bilirsiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Süper....Ben c.tesi ful çalıştığım için katılamam.Bundan sonrakini pazar yaparsak severek katılırım arkadaşlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ilkini geçen haftalarda yapmıştık mesela ben bir reaktör getirdim orada hep beraber bu reaktörü otomatik zeolit reaktörüne çevirdik.

bu şekilde aktiviteler felan derken sabah 4 de evlere dağıldık :)

Yener bey çok güzel bir imkan sunuyor hobicilere ister kırık çıkığı tamir edebilirsiniz isterseniz ücreti karşılığı envai çeşit malzemeyi kullanarak kafanızdaki projeyi diğer hobiciler ile beraber gerçekleştirebilirsiniz kısacası gayet faydalı bir buluşma üstelik muhabbet ve tanışma imkanlarıda bonusu

3 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Banada efsane gibi geliyor. 8 saatte millet araba yapıyor. gece 4 e kadar reaktör yapmışsınız :)

3 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi tavandan asinca yerlerdeydik dogrudur ;)))

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Izgara köfte var bu sefer Bülent bey

Bu doğa olayını kaçırmayın. 3 senedir Yeneri tanıyorum ilk defa başıma gelecek kısmetse :)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geldinizde aç mı kaldınız ?

karlıktepe mahallesi. milangaz caddesi Beydağı sokak no:5/A kartal

gelecek olanlar haber versin ona göre planlama yapayım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.