marauder

Zafer beye teşekkür

11 posts in this topic

Selam. Zafer beyden tam bir yıl önce ro almıştım. bugün kendisinden alt kartuş takımı sipariş etmek için aradım. Aradan 1 yıl geçmesine rağmen beni ismimle tanıdı. aynı akşam cihazda bir problem yaşadım. biraz geç vakit olmasına rağmen sağolsun ilgilenip telefonda sorunu çözmeme yardımcı oldu. Kendisine ilgisinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Saygılar....

Madem konusu açıldı kendisine de teşekkür etmiştim ama bir daha etmek istiyorum. İyi niyetli yaklaşımı ve yardım için beni aklında tuttuğu için kendisine tekrar Teşekkür ederim :)

Selam. Zafer beyden tam bir yıl önce ro almıştım. bugün kendisinden alt kartuş takımı sipariş etmek için aradım. Aradan 1 yıl geçmesine rağmen beni ismimle tanıdı. aynı akşam cihazda bir problem yaşadım. biraz geç vakit olmasına rağmen sağolsun ilgilenip telefonda sorunu çözmeme yardımcı oldu. Kendisine ilgisinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Saygılar....

Ben teşekkür ederim asıl Abdullah Bey

Madem konusu açıldı kendisine de teşekkür etmiştim ama bir daha etmek istiyorum. İyi niyetli yaklaşımı ve yardım için beni aklında tuttuğu için kendisine tekrar Teşekkür ederim :)

Ben teşekkür ederim Kürşat Bey

Ayrıca Osmos cihazını başka bir hobicinin faydalanmasını isteyen POWDERBLUE kullanıcısı Murat Bey'ede teşekkür ederiz...

Evet Murat beyede teşekkür ederim inşallah kısa müddet sonra kurulumu gerçekleştireceğim umarım her şeye değecek :)

Bende Zafer bey'e ilgisi alakası ve hizmetinden dolayı teşekkür ediyorum. Beylikdüzüne kadar gelip cihazı kurmasıda cabası...

Bende teşekkür ederim Zafer´e aldıgım urunun hem kurulumunu yaptı hemde detaylı olarak bilgilendirdi.

Zafer işini gerçekten hakkını vererek yapıyor ilgi alakası kurulumu hizmeti herşeyi on numara Karaköy'den Beylikdüzüne gelip cihazı getirdiğin , kurduğun için tekrar teşekkürler Zafer.

Gerçekten işini severek ve layıkıyla yapan bir esnaf ve hobici. İlgi ve alakandan dolayı çok teşekkür ederim zafer.

Zafer kardeşimin göstermiş olduğu ilgi ve alaka için, akşamın 20:30'un da gelip Küçükçekme'de kurulumu bizzat kendisi yaptığı ve samimi uslubu için ben de sizlerin vesilesi ile kendisine taşekkür ederim. Çok selamlar...

bende zafere çok teşekkür ederim ben portatif reverseosmos cihazı aldım kendisinden üründen çok memnunum hemde karaköyden ta esenlere kadar getirdi ve montajınıda kendi yaptı çok temiz ve dürüstbi esnaf ve hobici