Sign in to follow this  
Followers 0
ozbekatilla

İNTERZOO 2016 YENİ URUNLER 2

17 posts in this topic

Akvaryumda aydınlatma önemlidir.Led konusunda halen teredutlerim var.ama bu öyle bir led ki şov yapmanıza olanak sağlıyor.artık mercanları renklendiremedim diye üzülmeyin.sihirli formüllere gerek yok .bazı mercanlar farklı ışıkta farklı görunuyor.

siz mercanı hangi renkte görmek isterseniz onu göreceksiniz.

Karşınızda LUPYLED

1 person likes this

Led çıkarmayan bi ben kaldım, kendimi zor tutuyorum :D

1 person likes this

Philips armatür kasa kazulet ama verdiği renk fena görünmüyor...

son videodaki Çinli hatunun mimikler çok komik animasyon sandım ben gerçek hatunmuş :)

Ben Phillipsin çok başarılı olacağını düşünmüyorum açıkçası,

kasası aşırı büyük, ışık ve efektler gayet iyi (ki LEDde artık yazılım almış başını yürümüş durumda zaten) fakat fiyatı pahalı, ki bunu ülkelerde Phillips bayilerinin de satacağını düşünürsek, kar marjı eklendikçe (dist. - toptancı - bayi vs. derken) fiyatının en az 3000-3500 liraları bulacağını düşünüyorum

Evet, fan yok, sadece pasif, buda fiyatı etkiliyor, zaten Phillips ten başka türlüsü beklenmezdi, çok uzun ömürlü kalıcı bir şey yapmak istemişler belli ki, ama fiyata da çok etki ediyor doğal olarak

Sanırım hobiden çok bu dalda Cree gibi markalar ve Çin üzerinden gelebilecek olası rekabet şartları için atılmış bir adım bu sektörde. En nihayetinde Pazarlama stratejisidir. İnsanlar belki dediğim nedenleri absürt bulabilir ancak unutulmamalıdır ki Philips gibi büyük markaların en büyük gayesi MARKA İSMİNİN hafızalarda her daim olmasıdır. Bu hafızaya yönelik her türlü kulvarda var olmak bir stratejidir. İnsanlar hep illa kar amacına odaklanır iken markalar bazı şeyleri REKLAM giderleri gibi görüp zarardan çok kar ettiklerini bilirler. Sizin Philipsten herhangi bir memnuniyetiniz ürün gamlarında bulunan diğer ürünlere de sevk ettirebilir. Örneğin bunu alacak gücünüz yoktur ancak her zaman birilerinin vardır ;) Onun yorumları çok olumlu gelirse bu armatürü alamasanız da evinizdeki ampulleri led olarak değiştirdiğinizde veyahut değiştirmeyi düşündüğünüzde size Philips ampul aldırabilir.

2 people like this

Aynen katılıyorum bende çok doğru söylüyorsunuz, biraz da bu sektörde de olmak için atılan bir adım bence de

18 saat önce, Azmi Sönmez yazdı:

Ben Phillipsin çok başarılı olacağını düşünmüyorum açıkçası,

kasası aşırı büyük, ışık ve efektler gayet iyi (ki LEDde artık yazılım almış başını yürümüş durumda zaten) fakat fiyatı pahalı, ki bunu ülkelerde Phillips bayilerinin de satacağını düşünürsek, kar marjı eklendikçe (dist. - toptancı - bayi vs. derken) fiyatının en az 3000-3500 liraları bulacağını düşünüyorum

Öncelik İle Merhaba Üstad Yazını Okudum Bütün Avrupa Ülkeleri Her Konuda İlerleme Kayıt Etti Amma Edep Saygı Dürüstlük İnsana Değeri Elde Edemedi Biz Millet Olarak Bu Erdemlere Sahibiz Fakat Bizim Fıtratımız İle Oynamaya Çalıştıkları İçin Biz Perde Çektik Öncelik İle Fiyat Konusunda Haklısınız Gerçekten Çok Pahalı Ama Ülkemizde Bulunan Florasan Fiyatları da okadar Da Makul Değil Ayrıca Kasa Konusuna Gelir İsek Led de Kasa Yani Soğutucu Çok Önemli Ömrü İki Katına Çıkarıyor Ama Siz Değerli Hobici Büyüklerimizin Çoğu Yazılarında Okudum Ve Çok Araştırma Yaptım En İyisi Florasan Hem Büyüme Hem Işık Görsel Olarak Arada Ufak Tefek Led Kullanmalıyız Bence Değerli Hobici Üstad Ların Yani Sizlerin Devreye Girip Bu Ülkede Deniz Ve Resif Akvaryumlarını Tanıtmanız Gerek Biraz Zayıf Kaldık Sebebi İse İzlenimlerimdir OOOOO Çok Pahalı Sakın Bulaşma Teşekkür Ederim Saygılar

On 31 Mayıs 2016 at 23:44, B.ALTINTAŞ yazdı:

Led çıkarmayan bi ben kaldım, kendimi zor tutuyorum :D

İlk üründeki noktasal yönlendirme Yok Artık sınırına dayanmış . Fakat bu hobideki en karlı ürün led ki herkes led'e yönelmiş. :)

Yakında bütün sokak lambaları led olacak inanılmaz bir piyasa...Bu pastayı kim yiyecek bilmiyorum ama (bakan oğlu olmak varmış)(çoktan şirketler açıldı çaktırmayın!!!)

Armaturun mu bozuldu dert etme sokak lambası yeter ????

Artık LEDlerde doyum noktasına ulaştı, :) daha da yeni çıkmaz, anca model yenilenir ki cree vs. gibi firmalar yeni ledler çıkardıkça.

Artık furya DC motorlar ve tuz :) ben fuarda şahsen 20 yi gördum tuz yapan firma sayısında :)