tropheus

Nyos-Quantum-160 mı Ati Powercone 200 is mi

Bu konuda 15 ileti var

Sump dahil 300 litre kapasiteli 14 aylık takımda 1 M yellow tang, 1 çift percula, 1 xl Pygme African angle :) , 1 adet 8 cm ki Max boy muş kırmızı wrasse, 2 jewelry gobi, 1 sixline, 1 decora fire, 1 m boy dotyback, 1 yellow tail Damsel var ve başka balık eklenmeyecek. Tankı Sps ağırlıklı yapacağım,  şu anda 10-11 adet acropora ve 12 adet montipora frag var. Ps nac 7 ve değiştireceğim. Bütçe olarak  Nyos-Quantum-160 ile Ati Powercone 200 is arasında kaldım, tecrübeli arkadaşlar görüşleriniz kararımda etkili olacak, sizce hangisini almalıyım? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yasin bey selamlar. Uzun Zaman oldu görüşmeyeli :) .

Ati Powercone 200 Ps tavsiye ederim. 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yasin bey ikisi arasinda tartismasiz 200 is onde ancak butce ile paralel bk mini 180 tavsiye ederim.

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ersin Bey, nyos kullanan pek yok herhalde, net bir bilgi edinemedim, dolayısıyla ati ye doğru gidiyorum ancak motorunun jebao olması, ayarının zor yapılması bir handikap gibi geliyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben de Ersin beye katılıyorum. Ve buradan da tekrar ediyorum, madem üst seviye, öyleyse BK :)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

biri sıfırını baya uygun fiyata satıyordu. hatta taksit yapabilirim gibi birşey söylüyordu. ben ilan linkini atayım size. arkadaş ile bir görüşün isterseniz. kafanızdakiler netleşir biraz daha.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ilana taksit yapılır diyordu halbuki. neyse konu farklı yere gitmesin. acele etmeyin illahaki yine alternatifler denk gelir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sanırım bir kaç ay ertelemek durumunda kalıp ikinci el uygun bir double cone 180 ya da mini 180 kovalayacağım

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar yurtdışı forumlarında da biraz araştırdıktan sonra, bu hafta sonu Nyos-Quantum-160 ı aldım. Yeni bir başlık açıp tecrübelerimi paylaşacağım, görüş ve önerilerini esirgemeyen arkadaşlara tekrar teşekkür ederim. 

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.