emree

IŞIKLANDIRMA

Bu konuda 8 ileti var

HERKESE MERHABA Light Spect ARMATÜR KULLANAN VARMI  ARANIZDA VARSA NASIL BİR ARMATÜR TAVSİYE EDERMİSİNİZ

ACİLÜTFEN 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben iki aydır kullanıyorum. Şuan için sadece zoalar var ve açmalarinda herhangi bir problem gözlemlemedim. Teknik destek konusunda her şeyi rahtaça sorabilirsiniz üreticiye ve kendisi size en net yanıtları verebilir. Ki bana yardımcı olmuştu kendisi de hobici. Bende ki model bu http://www.elektronikseyler.com/Akvaryum-Aydinlatma/Akilli-Seri-Led-Armatur/LS70S-3615 şuan yeterli ama ilerde ne olur bilemem.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

7 Farklı özel canlı aydınlatma ledleri (20000k Beyaz, 8500KBeyaz, Royal Blue, Blue, Super Actinic, Plang Red , AlgtoGreen)

renkleri mevcut 

aldım cihazı memnunum 90 cm lik akvaryumda kullanıyorum 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bilgisayarsız modeli

Model

: LS70-3015  
  Güç : 54W  
  Lümen : 5800 Lümen  
  Led Sayısı : 3w'lık 27 Adet Power Led + 90° Ultra Clear Lens  
  Led Dizilimi : 4x6500K - 2x22000K - 2x3500K - 5xRoyal Mavi(445nm) - 5xMavi(475nm)- 3xDeep Kırmızı (660nm) - 1xUv Super Actinic (420nm) - 1xFull(340nm-840nm) - 1xZümrüt(525nm)  
  Uyumluluk : Deniz Akvaryumu, Tatlısu Akvaryumu , Bitki Akvaryumu, Kara Bitkileri  
  Güç Kaynağı : 24V Dc  
  En : 15cm  
  Yükseklik : 3Cm  
  Boy : 30Cm  
  Ağırlık : 850Gr  
  Renk : Siyah

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba 

Light Spect armatürlerinizden memnunmusunuz? 

80cm akvaryum için bilgisayarlı pro modeli ve bilgisayarsız modelini 2si birlikte kullanmaya başladım ama ayarlarını yapamadım sanırım mavilik az geldi göZüme küçük zoa masrom vs eklemeye başladım gelişim gösterirlermi bakalım 

ayarlarını nasıl yapmamı önerirsiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.