Azmi Sönmez

EkstremTech ve EkstremTech - Lumos T5 Armatürlerimiz Hakkında

Bu konuda 8 ileti var

Değerli arkadaşlar,
 

Sizlere, yeni ve kendi markamız olan EkstremTech ve bu markanın ilk ürünü olan EkstremTech – Lumos T5 armatürlerini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

EkstremTech markası ile T5, LED ve T5+LED hybrid armatürler, su ekleme üniteleri, otomatik su değiştirme sistemleri, işlevsel diğer ürünler, sump, reaktör, skimmer, compact akvaryum vs. gibi alanlarda teknik ürünler geliştireceğiz. Tamamen kendi tarafımızdan yapılacak ürünler ile hem yükselen döviz kurları karşısında sizlere daha uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler sunmak, hem de yerli üretimi arttırmak hedefindeyiz.

 

EkstremTech markasıyla çıkardığımız ilk ürün olan Lumos T5 armatürleri sizlere duyurmaktan gurur duyuyoruz. Balastından, duyuna kadar en kaliteli malzemeler kullanılarak, özel olarak tasarlanmış ve dökülmüş profillerden yapılan Lumos serisi armatürlerin performansından son derece memnun kalacağınızdan eminiz. Ürünlerimiz Ekstrem Akvaryum garantisi altındadır.

 

İlk olarak 7 sene önce yaptığımız ve hala kullananların olduğunu gördüğümüz armatürlerimizin yeni nesil versiyonu olan Lumos serisi armatürlerimizi beğeneceğinizi umuyoruz.

 

Lumos serisi armatürlerimizin fotoğraflarını sizlerle paylaşıyoruz. Bayram dönüşü ürünler sitemize eklenecektir. Stokta olmayan ürünlerde üretim ve kargo süresi 3 gündür, 2-3 hafta içerisinde de her çeşidi stoklu olarak bulunacaktır. İlk aşama da alp beyazı ve granit rengi olan armatürlerimize daha sonradan talep olması durumunda farklı renklerde eklenebilecektir.

 

Önümüzde ki birkaç hafta içerisinde, bu armatürlerimizin 3 adet farklı versiyonu çıkacak, birincisi dimlenebilir versiyon, ikincisi telefon veya tabletlerden kontrol edilebilir versiyon (timer vs. ile uğraşmak yerine kendiniz uzaktan kontrol edebileceksiniz.), üçüncüsü ise LED+T5 hybrid versiyon olacaktır. Yeni versiyonlar hakkında detaylı bilgi ve fiyatlar hakkında yakında ayrıca açıklama yapacağız.

 

Bu zamana kadar firmamıza göstermiş olduğunuz desteğe ve ilgiye teşekkür ederiz.

 

Bu vesileyle, herkesin mübarek Ramazan bayramını kutlarız.

Saygılarımızla

Ekstrem Akvaryum

www.ekstremakvaryum.com

www.ekstremakvaryum.com.tr

 

 

 

3.jpg

2.jpg

4.jpg

1.jpg

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

çok güzel hareketler bunlar. Size yakışır. :o)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Güzel girişim, tebrik ederim Azmi Bey, başarılar dilerim. 

Tek ricam tamam kaliteli ürünler üretmekle beraber benim gibi kısıtlı imkanlarla hobiyi sürdürmeye çalışan hobicileri ihmal etmeyin. Düz basit ama belli bir kaliteye sahip, yerli üretim, makul ürünler mükemmel olur. 

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Önceden Ekstrem 4x24 armatür kullanıyordum. Bugün yine Ekstrem ama 6x24w armatüre geçtim. Ambalaj müthiş sağlam. Armatür çok güzel. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ellerinize Sağlık .

 

 

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.


Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.


Giriş Yap

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.