Azmi Sönmez

www.ekstremakvaryum.com.tr

30 posts in this topic

www.ekstremakvaryum.com.tr

Online satış sitemiz aktif hale gelmiştir. Ürün yelpazesi hızla gelişmektedir sizlerinde bildiği üzere. Bu hafta içinde web sitesinde gözüküpte stokta olmayan Preis marka ürünler ve Elos test ve kimyasallarıda satın alabileceksiniz.

Şuan için sadece Bonus karta peşin fiyatına 6 taksit uygulaması vardır ve kısa bir zaman içinde bir kaç bankanın daha kartı vade farksız(6 taksite kadar) eklenecektir. 12 taksite kadar çok yüksek vade farkı olmamak şartı ile taksit yapılabileceksiniz.

Site daha yeni olduğu için bazı tasarım eksiklikleri veya hataları için şimdiden sizlerden özür dileriz.

Herşeyin sizler, bizler ve hobi adına, zamanla daha da güzel olacağını umar ve gösterdiğiniz ilgi için hepinize çok teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

Ekstrem Akvaryum

Azmi Sönmez

Teşekkür ederim Onur.

Rica etsem bana özelden cep numaranı gönderirmisin seninle yarın bi konuda görüşmek istiyorum.

hayırlı olsun. canlı satışı internetten olmayacak mı?

taksit imkanları var mıdır?

Canlı satışı konusunda bir kaç sorun var o yüzden şuan eklemedik. Sorun derken, satın alma, kargolama vs. hakkında sorunsuz olması için uğraşıyoruz o yüzden şuan eklenmedi ama çalışmalarımız sürüyor. Yakında onuda gerçekleştiricez ve taksit olucak tabiki.

Hayırlı olsun çok güzel bir site olmuş.En büyük avantaj da taksit olması tabiki

Müşterilere olan saygınızdan ve geniş ürün yelpazenizden dolayı tüm hobiciler adına size teşekkür ederim.

Selamlar . Biri bana ekstrem akvaryumdan alışveriş yapabilmem için yardımcı olsun lütfeeeen.

Reflektör almam lazım. Online alışverişin nasıl yapılacağını bulamadım. Azmi beyin veya yetkili birisinin cep nosu gerekiyor.Cebim 0544 958 78 82

Saygı ve sevgilerimle.

Çok teşekkür ederim. Sizin yolladığınız link ile girince kolaylıkla halloldu.

Tekrar teşekkürler Serkan bey.

Ekstrem Akvaryuma teşekkür etmek istiyorum.

Siparişimi ertesi gün süper güvenli bir ambalaj ile. Ve ucuz bir kargo ücreti ile yollamışlar sağolsunlar.

Bu tarz iş yerlerinin çoğalması dileklerimle.

Teşekkür ediyor ve hayırlı , bol kazançlar diliyorum.

1 person likes this

Web sitenizde mi bir problem var, benden mi kaynaklanıyor bilemiyorum ama ürünleri görüntüleyemiyorum. Sol ve sağ frameler geliyor, ürünlerin listelendiği orta alan boş.

Şu anda Internet Explorer'dan açtım, JavaScript hatası vererek çalışıyor ama Google Chrome'da çalışmıyor bilginize.

Siteyi dün chrome ile açamıyorduk bu gün çalışma var explorer ile denerseniz sıkıntı yok.

Chrome da düzeltildi.

Evet, şu anda düzelmiş durumda, teşekkürler hızlı geridönüşünüz için.

ideasoft güncelleme yaptı bize mail gelmişti, tarayıcınızın ön belleğini silin diye sitenin kontrol paneli için, acaba normal halindede öyle bir sıkıntımı oluyorki, sorucam kendilerine

Hobicilere merhaba,

Biraz önce ekstrem akvaryumun Ankara mağazasından çıktım.Samsun'dan Ankara'ya her gelişimde uğrar ve 2-3 parça kendimce seçme mercan alırım.Gerçekten Ankara 'da Azmi ve Giray ve yardıma gelen Mehmet, gayet iyi hobici ve akvaryumcular.Sizleri tanıdıklarında Azmi, ayrıca ekstra indirimde yapıyor.Kendilerine buradan teşekkür ediyorum.

Ufuk bey bizde sizi tanıdığımıza çok memlun olduk. Azmi olsun Giray olsun bu hobiye çok değer katan insanlardır.