Azmi Sönmez

Ekstrem Akvaryum - İstanbul Kadıköy Şubesi

Bu konuda 83 ileti var

Değerli hobici arkadaşlarım,

Ekstrem Akvaryum olarak yaklaşık 2 yıldır sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz. 2 yıl içerisinde, sizlerinde desteği ile bir çok firma ile çalışmaya başladık, zamanla bir çoğunun Türkiye tek distribitörlüğünü alarak ilerledik, ve yeni ürünleri yelpazemize ekleyerek sizlere daha çok ürün sunmaya çalıştık. Avrupa fiyatına satış politikamızdan hiç vazgeçmedik. Ne ürün getirdiysek, yeri geldiğinde pahalıyada mal ettiysek her zaman avrupa fiyatlarına sattık ve satmaya devam edicez. Her zaman sektörde yeni çıkan ürünleri takip etmeye çalıştık. Hali hazırda anlaşmış olduğumuz ve çok yakın zamanda getiriceğimiz bir kaç marka daha var ki daha önce Türkiye'ye gelmemiş ve yurt dışında beğenilen ürünler. Ayrıyetten daha önce getirmediğimiz 2-3 adet markayıda çok yakında tüm modelleri ile getiricez. Firmalar ile görüşmelerimiz olumlu sonuçlandı ve çok yakında onlarda stoklarımızda olucak.

Ekstrem Akvaryum olarak bundan sonra deniz akvaryumu ile ilgili kaliteli her ekipmanı bizde ya da bayilerimizde bulabiliceksiniz.

Asıl değinmek istediğim konuya gelirsek, sizlerinde desteği ile bu kadar kısa bir sürede, deniz akvaryumu marketinde güzel bir yere geldiğimize inanıyorum. Ve aynı zamanda şunu da biliyorum ki, kendisini geliştirmeyen, yada ilerlemeye çalışmayan hiçbir kuruluş uzun vadede başarılı olamaz. Bu yüzden, kendimizi geliştirmek, ilerletmek adına İstanbul Kadıköy şubemizi açmaya karar verdik. İstanbul, bu hobide Türkiye pazarının büyük bir kısmını oluşturuyor. Bundan önce, On-line satış sitemiz veyahut bir kaç firma aracılığı ile ürünlerimizi İstanbul'a pazarlamaya çalışmıştık, fakat en doğru kararın, bizzat Ekstrem Akvaryum olarak İstanbulda bir şube açılması olduğunu düşündük.

Ve Kasım ayı itibariyle bu projemize start verdik. İstanbul-Kadıköy-Göztepe'de, Minibus caddesi diyede bilinen, Fahrettin Kerim Gökay caddesi üzerindeki showroomumuzn tadilatına başladık. Ekstrem Akvaryum Ankara'yı kurarken, Türkiye'deki en güzel yeri kurmayı amaçlamıştık, farklı olmasını istemiştik. İstanbul şubemizde ise hedeflerimizi biraz daha ilerlettik. Bu sefer Avrupa'nın deniz akvaryumu üzerine en iddialı, en temiz, en sistemli, en güzel showroomunu kurmayı amaçlıyoruz. Gerçekten her detayı düşünerek, güzel bir iş çıkarmaya çalışıyoruz ve inşallah istediğimiz şekilde yapmayı başarırız.

Şu an tadilatı süren yerimizde, akvaryumlarımız, sehpalarımız yapışmış durumda ve su doldurulması için detayları bitiriyoruz. 1-2 hafta içeriisnde, ön cephemiz, malzeme satış bölümümüz, show akvaryumlarımızın ve diğer bölümlerin bitmesini umuyoruz. Tahminimiz yaklaşık 1 ay içerisinde satış yapmaya hazır hale gelicektir dükkan ve yaklaşık 2 ay içerisinde de güzel bir açılış ile sizlerin karışısına çıkmayı planlıyoruz.

İstanbul Kadıköy şubemizin başında, hepinizin eski Pasifik Akvaryumdan tanıdığı Sn. Gökhan Orduhan olucak. Kendisi eski dükkanını devretti ve bizimle bu şekilde bir projede yer almayı kabul etti. Kendisinede sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum. Her ne kadar kendisi beni İstanbula transfer etmekte ısrar etsede, ben Ankara'da devam edicem fakat haftasonları sizlerle İstanbul Şubesinde olmaya çalışıcam. ;)

Bu aşamada bize destek veren, fikirlerini esirgemeyen, yardım eden herkese çok teşekkür ederim. İnşallah çok yakında, herşey hem sizler için, hem bizler için çok daha iyi olucak.

Saygılarımla,

Azmi Sönmez

Ekstrem Akvaryum

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ekstrem akvaryumun istanbula gelmesine çok sevindik bundan sonra hobi dağada gelişip ilerliycek allah yolunuzu açık etsin hayırlı uğurlu olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yolunuz hep acık olur inşallah... Hayırlı olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ekstrem kadıköye gelince neler olur

1-artık ankaradan gelen ürünlere verdiğimiz kargo parasıyla vapurda çay içeceğiz öylemi :)

2-ithalatta gelen canlıları resimlerden seçmek tarih olacak

3-achiles tang leri canlı görücez

4-ankaradaki misafir perverlik ist. taşınacak

bunlar böyle uzaaaaarrr gider

allah işlerinizi hayırlı rızkınızı bol eylesin...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun kardeşim umarım ankara daki şovrumdan daha güzel bir yer olur

hayırlı işler bol kazançlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hafta sonu fotoğraflarını gördüm. Gerçekten Ankara daki dükkandan çok farklı. Çok profesyonel ve fiyakalı gözüküyordu resimlerde. Açılışta görüşmek üzere. Allah utandırmasın.

Saygılar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun şimdiden. Ama inşallah canlıların en güzelleri İstanbul'a gönderilip de, bu sefer biz oradan beklemeyiz. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.