unbreak

Alış Veriş

Bu konuda 30 ileti var

s.a arkadaşlar istanbul içinde online alış veriş yapabiliceğim bir yer varmı nereyi açsam canlı satışlarıdükkanda yapılmaktadır yazıyor veya fiyat belirtilmemiş boş işe yaramayan siteler çıkıyor karşıma mercan anemon balık vs alabiliceğim internet züerinde istanbulda olan bir dükkan internet adresi bilen arkadaşlar önerilerde bulunursa sevinirim..Saygılar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

s.a arkadaşlar istanbul içinde online alış veriş yapabiliceğim bir yer varmı nereyi açsam canlı satışlarıdükkanda yapılmaktadır yazıyor veya fiyat belirtilmemiş boş işe yaramayan siteler çıkıyor karşıma mercan anemon balık vs alabiliceğim internet züerinde istanbulda olan bir dükkan internet adresi bilen arkadaşlar önerilerde bulunursa sevinirim..Saygılar

extrem de canlı satışı var ama balık ve anemon yok sanırım.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ama yinede siz GÖKHAN YÜCEL KARDEŞİMİZ İLE KONUŞ BALIKLARI VE İTALATI SÜPER TAVSİYE EDERİM KÖTÜ MAL YOK GÖKHANDA

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gökhan Yücel istanbulda Veysinin verdiği link Ankara da Mavi akvaryum online satış yapılıyor.

Gökhan'nın linki aşağıdadır buradan canlılara bakabilirsiniz.

http://fragspoint.blogspot.com/

ankarada oldugunu biliyorum online satış yaptıgı için ve ank ist arası fazla yok balık rahatlıkla gider

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim arkadaşlar bilgileriniz için istanbulda olması şart bugün alırsam bugün atıyorum yarın alırsam yarın gün içinde elime ulaşması lazım aksi takdirde bir işime yaramaz :) tekrardan herkese teşekkürler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

illa istanbul istiyosam verdiğim ilk linklere bak ben bukadar biliyorum

ben mardindeyim siz istanbuldasınız :D

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bütün önerilen sitelere ve diğer başka sitelere baktım arkadaşlar teşekkürler. ..Bazıları sadece canlıyı koyup fiyat yazmış bazı sitelerde ise parmak kadar şeye 250 300 fiyat çekmişler çekmesine ama hiç birinin ne boyu yazmış ne ebatı :) ben şunu biliyodum ama artık iyice emin oldumki sadece ellerindeki malları çıkarmaya çalışan esnaflar hiç bir şekilde barınmamalı sonuçta satılan can taşıyo parayı alana kadar yapmicağı şebeklik kalmayan esnaflardan alış veriş yapmaktansa bu hobiyi bırakırım daha mantıklı. ..Müşteri memnuniyeti diye bir husus malesef yok satış yapan bazıları için müşteri memnuniyetide kendi memnuniyetide cebine giricek olan para bu durum beni gerçekten hem üzüyor bir okadarda sinirlendirmeye yetiyor :) telefonda bunları söylediğim ismini vermiceğim 2 esnaf almazsan alma tabiri kullanıcak kadar aciz ve acınmaklı bir yaratık evet yaratık insan demiyorum ben böylelerine. .Bu benim şahsi görüşümdür asıl böyle insan kılığına girmiş kişileri bir kafes yada akvaryumda barındırmak gerekiyor bence. .Zaten alış veriştende vaz geçtim artık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bütün önerilen sitelere ve diğer başka sitelere baktım arkadaşlar teşekkürler. ..Bazıları sadece canlıyı koyup fiyat yazmış bazı sitelerde ise parmak kadar şeye 250 300 fiyat çekmişler çekmesine ama hiç birinin ne boyu yazmış ne ebatı :) ben şunu biliyodum ama artık iyice emin oldumki sadece ellerindeki malları çıkarmaya çalışan esnaflar hiç bir şekilde barınmamalı sonuçta satılan can taşıyo parayı alana kadar yapmicağı şebeklik kalmayan esnaflardan alış veriş yapmaktansa bu hobiyi bırakırım daha mantıklı. ..Müşteri memnuniyeti diye bir husus malesef yok satış yapan bazıları için müşteri memnuniyetide kendi memnuniyetide cebine giricek olan para bu durum beni gerçekten hem üzüyor bir okadarda sinirlendirmeye yetiyor :) telefonda bunları söylediğim ismini vermiceğim 2 esnaf almazsan alma tabiri kullanıcak kadar aciz ve acınmaklı bir yaratık evet yaratık insan demiyorum ben böylelerine. .Bu benim şahsi görüşümdür asıl böyle insan kılığına girmiş kişileri bir kafes yada akvaryumda barındırmak gerekiyor bence. .Zaten alış veriştende vaz geçtim artık.

kardeş valla genel anlamda esnaflık ölmüş ama kısmen bütün esnafları söylersek olmaz iyide var kötüde sen kötüye denk gelmişsin bende geçen öyle bişey yaşadım birini aradım balık lazım dedim bana ne dese iyidir ^kardeş biz sıtrafor bazında satıyoruz bi strafor ful balık alman lazımki sana balık yoluyayım ^ delirdim tıpkı senin gibi ensonunda formda bi dostum var kendisinden rica ettim bana ankaradan kendisi alıp yolluyacak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yaratık , şebek , kuş!

Kendi adıma söylediklerinizi kınıyorum. İnternet ortamında canlı satışı yapmak yasaktır. Hakaret etmemeniz gerektiğini düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Heryerde satılıyor Güven bey. Yasakla ilgili resmi bir kaynak var mı acaba?

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

anlaşılan siz Güven beyde esnafsınız..Alınmanıza gerek yoktu internette satış yasak evet neden yasak ? dükkana gelen kişi kafasında japon balığı almak varsa koi balığıda olsa satıp yollamak daha mantıklı olsa gerek :) adam geçicek pc nin başına rahat rahat aklındakini bulup alamicak yani öylemi ? peki alamamasındaki sebeb nedir ? kendi görüşümce söylüyorum kimsede yanlış anlamasın karşıdakinin hatasıdır ben güvenimi bir isme verip alış veriş yapmak istiyorum fakat karşı tarafın işlerinde yapmış oldu eksiklikler ve çalışan personel yüzünden istediklerimize, ulaşamicaz ve hakaret içeren bir söz olduğunuda düşünmüyorum kardeşim ve tartışma ortamıda yaratmanın anlamıyok herkes kendinden sorumludur ve bunlar benim şahsi düşüncelerim..saygılar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hüseyin bence en iyisi gidip beyenerek görerek canlı almak. yani gerek yok intertten satışa zaten ki her iki taraftafında aklı kalmasın bu işte.. Bu arada ilk balıklarımı aldım :D yarın eklicem bakarsın :=)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

chomisle percula dan yana kullandım ilk tercihimi ki özellikle chomisler çok güzel canlılarmış alınca daha iyi anladım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hüseyin bence en iyisi gidip beyenerek görerek canlı almak. yani gerek yok intertten satışa zaten ki her iki taraftafında aklı kalmasın bu işte.. Bu arada ilk balıklarımı aldım :D yarın eklicem bakarsın :=)

selam okan hayırlı olsun ya banada çok önerdiler chomis ama ben mavi prenses'e benzettim çay balıgı gibi aynı resimde öyle gözüküyo canlı olarak hiç görmedim senin adına sevindim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Saolasın veysi yarın sabah atıcam video izlersin orda. çok hareketli ne neşeli balıklar ondan çok sevdim bu canlılar :=)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.