Oziozan

Üye
 • Content count

  247
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Oziozan

 • Rank
  Üye

Profile Information

 • Ad Soyad Oğuzhan yayla
 • Şehir Balıkesir
 • Kan Grubu Brh+
 • Tank 100 lt nano
 • Cinsiyet Male

Recent Profile Visitors

829 profile views
 1. Bu yeterli olurmu acaba.açıklamasınada koymamışlar. POWER LED GÜÇ : 100W DİM : Gündüz ve gece ledleri ayrı ayrı dim edilebilir. Gün doğumu gün batımı sümilasyonu GÜN SİMÜLASYONU : Beyaz ve Mavi Kanallarını istenilen saatte istenilen oranında zamana bağlı dimleme özelliği GÜNDÜZ LED ÖZELLİKLERİ : Bridgelux 3w 7 Farklı özel canlı aydınlatma ledleri (20000k Beyaz, 8500KBeyaz, Royal Blue, Blue, Super Actinic, Plang Red , AlgtoGreen) GECE LED ÖZELLİKLERİ : Bridgelux 1 Adet 3w Dimlenebilir 20000K Beyaz - 2 Adet 3w Dimlenebilir Mavi BOY : 65 Cm EN : 15 Cm
 2. Teşekkürler yok almadım daha aydınlatma değiştirmeyi düşünüyorumda bu yeterlimi diye araştırmak istemiştim.
 3. 90x60x40h bumled armütür yeterli gelirmi sps olmayacak AYDINLATMA : POWER LED GÜÇ : 60W Dim : Gündüz ve gece ledleri ayrı ayrı dim edilebilir TIMER : 20on - 20off Toplam 40 Set 3 Kanal Timer GÜNDÜZ LED : 7 Farklı özel canlı aydınlatma ledleri (20000k Beyaz, 8500KBeyaz, Royal Blue, Blue, Super Actinic, Plang Red , AlgtoGreen) GECE LED : 20000K Beyaz + 1Mavi +1 RoyalMavi BOY : 40 Cm EN : 15 Cm
 4. Arkadan ufak bir sump yaptım onun içine koydum e5 i bakalım şu aralar su çok bulanık neyapacağız.
 5. Birde garanti posunu devreye alsanız iyi olcak:))))))
 6. Arkadaşlar artık yazmasanız sorusu veya şikayeti olan firmayla görüşür tam bir siyaset meydanı'na döndü .....Biri şikayet yazıyor biri şikayet yazana hesap soruyor öbürü hesap sorana cevap yazıyor.
 7. Tebrikler..Inşallah böyle devam eder akvaryumu büyütücezde:)))
 8. Ne kadar acı ve vahim bir durum eğer bu işi anlamyıorsanısız çakarlar ,aldatırlar, kandırılar yazıkya ne durumdayız kişinin bilip bilmemesini değilde satıcının alıcıyı yanlış yönlendirip hata yapmasını eleştirsek bence daha doğru sonuçta bir işi yaparken herkez o işin uzmanı değil zamanla kazanılan deneyimler sayesinde olan birşey fakat bu işin ticaretini yapıpda bir insanı mağdur ediyorsan suçlusundur.Hiç bir şekilde yok bu işi bilmeden okadar para vermeseydin yok balık türünü bilmeden bu işi yapmasaydın bence bunlar yanlış..,,,Geçmişolsun.
 9. 10 mm cam kalınlığı var üsten kuşaklı suyu nasıl sumpa indirim veya kesebilirmiyim Bulunduğum yerde akvaryum imalatı yapan yok doğru düzgün camcıda yok overflow box yapsam yoksa sump olayına hiç girmeden e5 askı tip ps ile kurulum yapsam.
 10. Bu su değerleri veren bir cihaz iyimidir bilgilendirecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
 11. Teşekkürler
 12. Teşekkürler.
 13. Resimdeki kırmızı yapraklı canlının ve yine kırmızı boloncular şeklinde kayayı saran ve o yaprak şeklindeki yeşil boru gibi uzayan canlılar nedir acaba..
 14. Teşekkürler...