Azmi Sönmez

Online Canlı Satışı, Şok Fiyatlar Ve Yeni Taksit Oranları!

121 posts in this topic

Sevgili arkadaşlar,

Online sitemizde canlı satışına tekrar başladık. Tüm canlılar internet sitemize girilmeye başlandı. 350-400 parça daha internete girilecektir. Şuanda internete girilmeye devam ediyor. Peşin fiyatına taksitle sizlerin beğenisine sunuyoruz. Canlı satışlarımızda 250 TL üstü alışverişlerde kargo bedeli tarafımıza aittir. 250 TL altındaki alışverişleriniz için, 30 TL tutarında muhtelif malzeme (DIY kısmında) kargo bedeli olarak almanız durumunda, tutara bakılmaksızın alışverişiniz kargolanacaktır.

Bu fiyatlar, yılbaşına özel yada geçici fiyatlar değildir. Uzun bir süre, ortalama bu fiyatlarda canlı satışı yapacağımızın bilinmesini isteriz. :) Bakarsınız farklı sürprizlerde olur :)

Dün gelen Endonezya ithalatımızın canlıları haftaya satışa çıkacaktır, aynı şekilde bu hafta Kenyadan gelecek diğer balık ithalatımızda haftaya satışa çıkacaktır. Yani bir çok balık türü, sürekli satışta olacaktır. Ayrıca istediğiniz tür veya özel bir canlı varsa bildirmeniz yeterlidir.

Ayrıca sitemizde ki taksit sistemi yenilenmiştir. Bir süredir bonus karta taksit yapamıyorduk, anlaşmalarımız ve düzenlemelerden sonra tekrar başladı. Özellikle bonus ve world kartta taksit oranlarını yükseltmeye çalıştık.

Herkese bizlere verdikleri destekten ötürü teşekkür ediyoruz

Saygılarımla

Azmi Sönmez

Ekstrem Akvaryum

3 people like this

Bu arada bir kaç not vermek gerekirse

- sitemizdeki canlıların hiçbirisi temsili resim değil, canlıların kendi resimleridir. Chromsi çok adet stoklu balıkların balıkların, örnek çektiğimiz 1 tanesinin resmidir mesela,

- sitemizdeki balıkların hepsi, İstanbul ve Ankara daki yerlerimizi gelen arkadaşlar bilir, en kaliteli ekipmanlardan kurulu karantina akvaryumlarımızda, en az 1 hafta kaldıktan sonra satışa çıkan balıklardır. "Yalandan" karantina yapan bir firma değiliz.

- sitemizdeki hiçbir mercanın resminde photoshop oynamaları vs. yoktur. Gerçek gördüğümüz rengi çıkartmak için hafif oynamalar yapmak gerekse bile, biz yapmamayı tercih ettik ve direkt olarak sualtı makinesinin çektiği resimleri koyduk.

- canlılar stokta bitti diye endişe etmeyin, bir çok canlının muadilinden çok sayıda var, sadece bize yenilemek yada benzerinin terkar çekip koymak için süre veriniz :)

- son olarak, bazı mercan isimleri, aceleyle yanlış girilmiş olabilir. mesela mushroom girilmiştir, ismine "sps" yazılmıştır. Bunları düzeltiyoruz :) lütfen "bu mushroom sps mi " diye tepki göstermeyiniz ve anlayış gösteriniz :)

Saygılar

İstanbul veya Ankara'da yaşayanlar için bir şey diyemem, ama küçük şehirlerde yaşayan için fiyatlar çok güzel : Zaten indirimdedir, stok biter diye hemen alışverişimi yaptım :)

1 person likes this

Şu indirimleri havalar güzelken yapsaydınız ya :) Endişeliyim yolda telef olursa diye. Rakamlar PS'lerini değiştirir birçok kişiye :)

:) değiştirelim :)

yolu kafanıza takmayın, özel olarak ona göre hazırlıyoruz paketleri, kolileri :)

1 person likes this

O zaman istanbuldan bakalım, ankaradan alalım, girişiminiz hayırlı olsun, bu hobinin yaygınlaşmasında böyle adımlara ihtiyaç vardı, dilerim değeri bilinir. Nano kurmak korkutucu olmaktan çıktı gördüğüm kadarıyla, öğrenci arkadaşlara da gün doğdu :)

Hayırlı olsun, online canlı satışı olmaması bence firmanızın en büyük eksiklerinden birisiydi, bu eksik giderildiği için sizi kutluyorum.Firmanızdan ilk canlı alış verişimi yapmış bulunuyorum, yanlız bonus kart'a taksit var demişsiniz ancak garanti bonus kartıma taksit yapmadı bilginize, bu bilgiyi düzeltirseniz sevinirim.Toplam 4 parça canlı alımı yaptım,3 adet sps ve bir adette powder brown tang,yanlız sitenizdeki ürün va canlılarda açıklama ve ürün tanıtımı yok, sadece resim ve fiyat, bence buna bir el atmanız iyi olur.Tekrardan hayırlı olsun, bu arada fiyatlarınız gerçekten uygun, bu fiyat politikanızı bozmazsanız gerçekten ulaşılabilir ve tercih edilen bir firma olursunuz.Saygılar.

Taner bey,

Uzun bir aradan sonra canlıları girdik evet hızlı bir giriş oldu ve fiyatlar bundan sonra bu şekilde olacak siteye hepsini ben girdiğim için kusurabakmayın vaktim olmadığından canlının adı dışında diğer özelliklerini su koşullarını vs yazamadım ama arayıp benden birebir bilgi alabilirsiniz yada araştırıp bilgi edinebilirsiniz. Herşeyi aynı anda yapmamız biraz imkansız gibi bir şey umarım anlayışla karşılarsınız.

4 people like this

Fiyatlar bundan sonra bu şekilde korunabilirse deniz akvaryumu hobici sayısında ciddi bir patlama olur diye düşünüyorum.

Bu durumda bir çok hobici daha kaliteli ekipmanlar ile tank kuracaktır.

Tebrikler Ekstrem ailesi :)

1 person likes this

yook artık Lebron James. :(O): Şaka gibi fiyatlar :) Balık almaktan çekiniyorduk. şimdi sürü balıklarını alma zamanıdır :o)

İstediğim çoğu balık kapış kapış tükenmiş

25 liraya herlaquin olur mu , alamadığıma çok üzüldüm :(

Uygun fiyatlar için teşekkürler keşke Ankara 'lılar için dükkana gelmeyin yoğunluktan dolayı dükkandan herhangi bir satışımız yoktur diye bir not düşseydiniz , o kadar yolu gitmemiş olurduk .

Fiyatlar çok güzel o tartışılmaz ama ben şunu merak ediyorum. Değişen ne oldu da fiyatlar bu kadar çekildi? İllaki bu fiyatlar üzerinden bile kar elde ediyorsunuz,Alllah daha çok versin, 60-70 tl ye satılan balığın fiyatını 25 tl görünce hemde bu işin ticaretini yapan birinden... insanın aklından geçmiyor değil bunca zamandır fahiş fiyatla mı satıldı bu canlılar:) Dediğim gibi değişen ne? bunu çok merak ediyorum. Canlıların toplanış şekli mi? ithalatta az hacimde çok canlı gelmesi mi? nedir? Açıklarsanız sevinirim.

Ayrıca Sizi de tebrik ediyorum. Diğer firmaların feyz alması gereken bir durum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

4 people like this

Tebrikler..Inşallah böyle devam eder akvaryumu büyütücezde:)))