ozbekatilla

Kessil Inanılmaz Fiyatlarla Yakında Turkiye 'de

49 posts in this topic

Biliyorum hepiniz KESSİL A360W almak istiyorsunuz.Az kaldı Jebao firması bizim için simdilik

60w 'ı çıkardılar .İnanılmaz birebir yapıyorlar işi biliyorlar.Bendeki A360w versem 1 haftada 3 tane yollarlar diye korkuyorum!!!!

Aslında taklit işinde Turkiye'yi nasıl geçtiler inanamıyorum :O/::|D|:

http://www.fish-street.com/jebao_dense_matrix_led_ak-60

Gyree dalga moturundan hiç bahsetmek istemyorum WIFI li yapmişlar.

JEBAO KİM TUTAR SENİ !!!!

http://www.fish-street.com/jebao_wifi_cross_flow_pump_cp-40

post-64-0-86066300-1457817954.jpg

post-64-0-85107900-1457817973_thumb.jpg

post-64-0-02364300-1457818000_thumb.jpg

5 people like this

Takılmaz olur mu ???

Kim takar Yalova kaymak...

Türkiye'de o kadar taklit var önlem alabiliyorlar mı ??

Yurt dısı fuarlarına çıkıyorlar fuarda malları toplatılıyor.(AMA TUM DUNYA SİPARİŞ İÇİN ORDA!!!!)

1 person likes this

Atilla abi dalga motoru eyvallah hatta aqualink getirtik iki adet ve inanılmaz bir cihaz bu paraya alt üst ediyor işlevselliği ile ama iş ışık işine gelince iyi olucaktırda orjinalinin yerinş tutarmı bilmem.Adamlar başka marka altında bir çok firmayı taklit etmişler,hepsi mevcut bu sitede.

1 person likes this

Asıl para ödeme ekranında gördüğüm işaretli kısım heralde Türkiye ye özel bir icat :)

post-4389-0-59498000-1457825687.jpg

3 people like this

Onur dedigin gibi Turkıye'yı yıllar önce cözduler.4-5 senedir bu uygulamayı yapıyorlar.Gumruge takılmasın diye ılk zamanlarda hediye yazıyorlardı.Hiç takılmadan geliyordu.

İnternet sitesi bu kadar aktif degilken bir pazarlık yapıyorlardı ınanamazsın.Her urunde % 20-30 indiriyordu.Sonra ındırımleri kaldırdı illa siteden alacaksın oldu.

Diğer hobilerden çok çok iyi bildiğim gümrük mevzuat konularında söyle bir tiyo vereyim .. Kesinlikle PTT kargo tercih edin.

100 - 130 dolar üzeri getirmeyin.

Gümrüğe takıldığında mutlaka orjinal fiyatını beyan edin .. Max ödeceğiniz vergi ürünün fiyatının %20'sidir.

Bu arada çok düşük maliyet yazdırmakta şüphe uyundurmaktadır. Makul derecede indirimli yazdırın ..

2 people like this

Motor vb neyse de, ışık soru işareti... Tabi aynı led leri de temin edip birebir kullandılarsa diyecek birşey yok.

1 person likes this

Motor vb neyse de, ışık soru işareti... Tabi aynı led leri de temin edip birebir kullandılarsa diyecek birşey yok.

Aynı ledleri kullanma şansı yok kessilin ledi patentlu kendi urunu en onemli ozelligide dusuk sarfiyat ile yuksek isik elde etmesi

Çin malları ile alakalı tek bir şey fark ettim oda elektrik tüketimi ile kaliteli malzemeden daha pahalıya geliyor ilk alım maliyetleri ucuz olduğu için bize sanki ucuza geliyormuş hissi veriyor ama zaman ile aradaki maliyet farkını zarara doğru çeviriyor

1 person likes this

Aynen. Motor vb de de zamanla performans düşüşü görülebiliyor. Yani alman la cinli arasındaki fiyat farkının hepsi alman'ın kârı gibi algılanıyor ama malzeme kalitesi de o farkta ciddi yer tutuyor.

1 person likes this

Aynen. Motor vb de de zamanla performans düşüşü görülebiliyor. Yani alman la cinli arasındaki fiyat farkının hepsi alman'ın kârı gibi algılanıyor ama malzeme kalitesi de o farkta ciddi yer tutuyor.

Alper abi sana katılmıyorum. Bence elindeki kessil lere rakip çıktığı için çok kızmışsın :P

1 person likes this

Alper abi sana katılmıyorum. Bence elindeki kessil lere rakip çıktığı için çok kızmışsın :P/

Valla ucuza aynı işi yaptığı ispat edilsin, hemen 2 tane daha alırım?

Edit. Seni çok çinli gördüm bugünlerde :) ph controller lazım mi :)

1 person likes this

Şahsen ben Dalga Motorlarından ve kafa motorunda oldukça memnun durumdayım ..

Birçok marka kullandım. Tabiki arasında kalite plastiklerinde bile kalite farkı fark ediyor ..

Tüketim konusunda testlerim devam ediyor .. Şuan için oldukça ii durumda..

Performans kayıbını gözlemlemek için biraz zamana ihtiyaçım var .

Ben Oem Kessil konusunda da çinlilerden yabana atılmayacak bir çalışma bekliyorum..

Lisan vs hak getire çatır çatır adamlar 1-1 kopyalarlar ..

Gopro kameranın 1-1 kopyasını yapıp daha fazla satan xiaomi markasını yaratanlardan korkarım ben .. :)

Rekabet iidir .. :)

Dalga motorlarının randıman düşüşünü anlamak için bir ay yeterli. Eğer bir aydan uzun bir süredir kullanıyorsan. Motoru çıkartıp yıka tekrar kullan ne demek istediğimi anlayacaksın :)

Forumlara yazmamayı her zaman tercih ediyorum,çünki genel de sonları iyi bitmiyor.Ama fish street konusunda bir kaç kelime yazmak istiyorum.

Yıllar önce henüz sadece yurtdışında olan Bubble Magus ps.ler hakkında bizdeki forumlarda görmeden kullanmadan bir sürü tartışmalar sürerken,sağolsun Atilla Özbek dostum bana anılan siteden bir tane getirmişti.

Sattığım arkadaş da hala kullanıyor.Lafa değil icraata bakarım vesselam.

Bu vesile ile tekrar teşekkürler dostum Atilla Özbek.

2 people like this

Dalga motorlarının randıman düşüşünü anlamak için bir ay yeterli. Eğer bir aydan uzun bir süredir kullanıyorsan. Motoru çıkartıp yıka tekrar kullan ne demek istediğimi anlayacaksın :)

Hngi modelini kullanıyorsunuz.?

Rw15

BAhsettiğim şey kalıcı güç kaybı değil yanlış anlaşılmasın.

Kerem bey Hobici olarak birçok markayı ve ürünü test etmiş bulunmaktayız hepimiz.

Şu durumu kabullenmek gerekiyor ..

Her kafa motoru ve Dalga motoru ilk suya sokuldukları günkü gibi

performans vermiyorlar illaki %'sel olarak kayıplar oluyor ..

Bu markasına göre ya %10 oluyor yada % 20-30 ..

Tabi sözüm servet ödenen ürünler harici kaldıkı onlarda bile düşük yüzdeliklerde gözlemleniyor ...

Kum - Tuz - Yağlanma vs bu ürünlerin hepsini ciddi anlamda etkiliyor ..

Öyleki bu çinli abilerin markalarını tercih ederkende hepimiz diğer ürünler ile aynı performans beklentisi içinde değilizdir herhalde :)

Ben çinli ürünlerin olması taraftarayım ..

1/5 fiyatlarına alabileceğimiz ürünler üretmesi güzel bir seçenek hobi için ..

Bu güzel hobiyi daha fazla kişi tarafından yapılabilmesi için ciddi anlamda önem taşıdığı düşüncesindeyim .

Belli bir süre sonra para oldukça ekipman kaliteli ürünlerle değişebiliyor ..

Ama ilk yatırım maliyetini yeni başlayacaklar duyunca korkuyorlar.

Kessil'de olsun ... Jebao'da .. :) Rekabet Candır..

Temizleyince bir miktar performans artışı sağlıyor bu cihazlar ama asıl sorun zaman içinde elektirk tüketiminin artması ve aynı oranda performans düşüşü yaşanması malesef .

Bu arada benimde bütün motorlarım JEBAO . Red Dragona 2500 vereceğime gecen sene jebao 12000 e 400 TL verdim tabikide. 1 senedir de tık etmedi maşallah. Ancak elektrik tüketimi arttı .

Özellikle Led konusu şakaya gelmez bence kessil çok farklı bir ürün çinlilerin taklit edebileceği bir ürün değil çünki üzerindeki led yüksekteknoloji ile üretilmiş bir led. Piyasada satılmıyor.

Çinliler piyasada parçası olan herşeyi taklit ediyorlar ama yüksek teknolojiyi taklit etmede başarılı değiller bana göre.Bakınız çin malı telefonlar.

2 people like this

Onur bence ediyorlardır da fiyatlar aynı seviyeye geldiği için ticari bir avantajı olmuyordur :)

Bir çok üründe bunu yaşandığını biliyorum.. Tabiki led farklı bir teknoloji...

Spektrofotometre ile yapılacak dalga boyu ölçümleri herşeyi söyleyecektir. Birinin bunu yapmasını bekleyeceğiz. Kessil firması kendi yapabilir mesela :)