erkul

Dinoflagellates, Diatoms Ve Cyano Üzerinde Dinoxal Qfi Etkisi

60 posts in this topic

Son yilarda ülkemizde probiyotik ürünlerin kullanılmasıyla dino, cyano vb gibi sıkıntılar arttı. Ürünlerin biraz bilinçsiz kullanılmasının yani sıra ortaya çıkan sorunlar insanları çözüm aramaya daha çok itiyor. Bu noktada kullanıcıların bilincinin katlanarak artacağını umuyorum.

Fauna marin algaex ürünün bu konuda oldukça iyi olduğunu duymuştum.

Geçmiş ola...

tapatalk

Tankımda dino yoktu. Geziparkı olayları sırasında eve sadece 3-4 saatliğine gelip gidiyordum, akvaryuma hiç bakmadım. O sırada kısmet, dönüş motoru spagetti alg. ve parçaları ile tıkanmış.. dalga motorlarıda öyle.. akvaryumu yosun başmıştı..

Durumu farkedince biraz abartarak reeflowers bacteria feeder kullandım.. yosunlar çok azaldı ama dino patladı.

Dino heryeri sardı... heryer dino - heryer direniş...bazen perculanın yüzgeçlerinde bile görüyorum :] şu anda bir canlı kaybım olmadı.. yıllık iznime gidiyorum, döndüğümde kalkwasser deneyeceğimdir.

c vitamin kuru uygulamasi kesin cozum

verdiğiniz linkleri okudum.. bahsedilen ilacı alacağım.. nasıl dozlayacağıma dair kafa karışıklığı oldu ama.

ilaç olumsuz benim görüşüm,çünkü mercanların renklerini attırıyor.

Bir haftadır estervit-c ve kalkwasser kullanıyorum simdiye kadar olumlu bir sonuc gözlemlemedim.

ilaç olumsuz benim görüşüm,çünkü mercanların renklerini attırıyor.

Cuneyd abi kalk kullanımında son durum ne sende ?

bende dinoların gelişmesi kendiliğinden durdu. ama önceden çıkanlar yok olmuyor....

su çok ısındığı için plate fragınında rengi açılmış biraz.. suyu 28-29 da zor tutuyorum.

Fauna marin algaex

Arkadaşlar,bu ürünü 4. kez dozladım ve dinodan bugün itibariyle eser kalmadı diyebilirim,tavsiye ederim.